| Infhaighteacht: | |
|---|---|
Is gléas mionlach é an braiteoir BFS-365, atá déanta as cruach dhosmálta préimhe 316 agus a bhfuil snámhán déanta de pholapróipiléine de ghrád bia (PP), chun leibhéil leachta a thomhas, go háirithe i gcomhthéacs córais uisce óil. Cinntíonn ionchorprú cruach dhosmálta 316 agus PP de ghrád bia go gcomhlíontar na caighdeáin dhian sábháilteachta agus sláinteachais atá riachtanach do bhainistiú uisce inólta. Mar gheall ar an tiomantas seo do chaighdeáin sábháilteachta bia is rogha iontaofa é an BFS-365 chun comhtháthú a dhéanamh i mbonneagar stórála agus cóireála uisce.

Comhoiriúnacht:
Oiriúnach le húsáid le huisce óil agus leachtanna neamh-ionsaitheacha eile, comhlíonann an BFS-365 caighdeáin sláinte agus sábháilteachta d'iarratais uisce inólta.
Comharthaí Aschuir:
De ghnáth soláthraíonn sé comharthaí aschuir caighdeánaithe (amhail 0-190Ω nó 240-33Ω), rud a éascaíonn comhtháthú le córais rialaithe agus trealamh monatóireachta.
Is rogha indéanta é braiteoir teocht an uisce a chomhtháthú isteach sa braiteoir leibhéal BFS-365 agus is féidir leis a fheidhmiúlacht a fheabhsú.
| samhail # | BFS-300 |
| Fad | 300mm ó bhun an scriú ceann |
| Ábhar | Gas PP agus snámhphointe |
| Aschur | 240-33ohm |
| Rún | 21mm i taifeach |
| Toise snámhphointe | 26*26 PP |
| Fad cábla | 250mm gan cónascaire: is féidir an fad a shaincheapadh |
| NTC inmheánach | ag bun an PCB istigh, chun teocht an leachta a thuiscint |
Córais Téamh agus Fuarú:
Úsáideach in iarratais HVAC chun monatóireacht a dhéanamh ar leibhéil uisce i gcoirí nó túir fuaraithe, ag cinntiú oibriú éifeachtach agus róthéamh nó reo a chosc.
Córais Uisciúcháin:
Cuidíonn sé le feidhmeanna talmhaíochta trí mhonatóireacht a dhéanamh ar leibhéil uisce i dtaiscumair agus teocht chun sceidil uisciúcháin a bharrfheabhsú agus uisce a chaomhnú.