| Helitaanka: | |
|---|---|
Dareemaha heerka dareeraha ee BFS-365, oo laga sameeyay birta birta ah ee qaaliga ah 316 oo muujinaysa sabayn ka samaysan polypropylene heerka cuntada (PP), waa aalad heersare ah oo loogu talagalay in lagu cabbiro heerarka dareeraha, gaar ahaan marka la eego nidaamka biyaha la cabbo. Isku darka birta 316 iyo PP heerka-cuntadu waxay hubisaa u hoggaansanaanta badbaadada adag iyo heerarka nadaafadda ee looga baahan yahay maaraynta biyaha la cabbi karo. Ballanqaadkan heerarka badbaadada cuntada ayaa ka dhigaya BFS-365 ikhtiyaar la isku halleyn karo oo lagu dhex geliyo kaydinta biyaha iyo kaabayaasha daaweynta.

Waafaqid:
Ku habboon isticmaalka biyaha la cabbo iyo dareerayaasha kale ee aan dagaalka ahayn, BFS-365 waxay buuxisaa heerarka caafimaadka iyo badbaadada ee codsiyada biyaha la cabbi karo.
Calaamadaha soo-saarka:
Waxay caadi ahaan bixisaa calaamadaha soo-saarka caadiga ah (sida 0-190Ω ama 240-33Ω), fududaynta isdhexgalka nidaamyada xakamaynta iyo qalabka kormeerka.
Isku dhafka heerkulka biyaha ee dareenka heerka BFS-365 waa ikhtiyaar macquul ah oo kor u qaadi kara shaqeyntiisa.
| model # | BFS-300 |
| Dhererka | 300mm xagga hoose ee maroojinta madaxa |
| Qalab | jiridda PP oo sabbayn |
| Wax soo saarka | 240-33ohm |
| Qaraarka | 21mm ee xallinta |
| Cabirka sabbaynaya | 26*26 PP |
| Dhererka fiilada | 250mm oo aan lahayn xiriiriye: dhererka waa la habeyn karo |
| NTC gudaha | xagga hoose ee PCB-ga gudaha, si loo dareemo heerkulka dareeraha |
Nidaamyada kuleylinta iyo qaboojinta:
Faa'iido u leh codsiyada HVAC si ay ula socdaan heerarka biyaha kuleyliyaha ama qaboojinta munaaradaha, hubinta hawlgal hufan iyo ka hortagga kulaylka ama qaboojinta.
Nidaamyada Waraabka:
Wuxuu caawiyaa codsiyada beeraha isagoo la socda heerarka biyaha ee kaydadka iyo heerkulka si loo hagaajiyo jadwalka waraabka iyo ilaalinta biyaha.