| Disponibilità: | |
|---|---|
U sensoru di livellu di liquidu BFS-365, fattu da l'acciaio inossidabile premium 316 è dotatu di un galleggiante fattu di polipropilene di qualità alimentaria (PP), hè un dispositivu d'elite cuncepitu per a misurazione di i livelli di liquidu, in particulare in u cuntestu di sistemi di acqua potabile. L'incorporazione di l'acciaio inossidabile 316 è u PP di qualità alimentaria assicura u rispettu di i rigorosi standard di sicurezza è igiene richiesti per a gestione di l'acqua potabile. Questu impegnu à i normi di sicurezza alimentaria face u BFS-365 una opzione affidabile per l'integrazione in l'infrastruttura di almacenamiento è trattamentu d'acqua.

Cumpatibilità:
Adatta per l'usu cù l'acqua potabile è altri liquidi non aggressivi, u BFS-365 risponde à i normi di salute è di sicurità per l'applicazioni d'acqua potabile.
Segnali di output:
Tipicamente furnisce segnali di output standardizzati (cum'è 0-190Ω o 240-33Ω), facilitendu l'integrazione cù i sistemi di cuntrollu è l'equipaggiu di surviglianza.
L'integrazione di un sensoru di temperatura di l'acqua in u sensoru di livellu BFS-365 hè una opzione fattibile è pò rinfurzà a so funziunalità.
| mudellu # | BFS-300 |
| Lunghezza | 300 mm da u fondu di a vite di testa |
| Materiale | Tige è float in PP |
| Output | 240-33 ohm |
| Risoluzione | 21 mm di risoluzione |
| Dimensione di u float | 26*26 PP |
| Lunghezza di u cable | 250 mm senza connettore: a lunghezza hè persunalizabile |
| NTC internu | à u fondu di u PCB internu, per sente a temperatura di u liquidu |
Sistemi di Riscaldamentu è Raffreddamentu:
Utile in l'applicazioni HVAC per monitorà i livelli d'acqua in caldaie o torri di raffreddamentu, assicurendu un funziunamentu efficiente è prevenendu u surriscaldamentu o a congelazione.
Sistemi di irrigazione:
Aiuta in l'applicazioni agriculi monitorendu i livelli di l'acqua in i serbatoi è a temperatura per ottimisà i prugrammi di irrigazione è cunservà l'acqua.