| شتون: | |
|---|---|
د BFS-365 د مایع سطح سینسر، د پریمیم سټینلیس سټیل 316 څخه جوړ شوی او د خوراکي درجې پولی پروپیلین (PP) څخه جوړ شوی فلوټ وړاندې کوي، یو غوره وسیله ده چې د مایع کچه اندازه کولو لپاره ډیزاین شوې، په ځانګړې توګه د څښاک د اوبو سیسټمونو په شرایطو کې. د سټینلیس سټیل 316 او د خوراکي درجې PP شاملول د څښاک اوبو مدیریت لپاره اړین د سخت خوندیتوب او حفظ الصحې معیارونو سره مطابقت تضمینوي. د خوړو خوندیتوب معیارونو ته دا ژمنتیا BFS-365 د اوبو ذخیره کولو او درملنې زیربنا کې د ادغام لپاره د باور وړ انتخاب ګرځوي.

مطابقت:
د څښاک اوبو او نورو غیر تیریدونکي مایعاتو سره د کارولو لپاره مناسب ، BFS-365 د څښاک اوبو غوښتنلیکونو لپاره د روغتیا او خوندیتوب معیارونه پوره کوي.
د محصول سیګنالونه:
دا عموما د معیاري محصول سیګنالونه چمتو کوي (لکه 0-190Ω یا 240-33Ω) ، د کنټرول سیسټمونو او نظارت تجهیزاتو سره ادغام اسانه کوي.
د BFS-365 کچې سینسر کې د اوبو د تودوخې سینسر ادغام یو ممکن انتخاب دی او کولی شي د دې فعالیت ته وده ورکړي.
| ماډل # | BFS-300 |
| اوږدوالی | د سر سکرو له ښکته څخه 300mm |
| مواد | PP ډډ او فلوټ |
| محصول | 240-33ohm |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm |
| د فلوټ ابعاد | 26*26 PP |
| د کیبل اوږدوالی | 250mm پرته له نښلونکي: اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
| NTC داخلي | د داخلي PCB په ښکته کې، د مایع تودوخې احساس کولو لپاره |
د تودوخې او یخولو سیسټمونه:
د HVAC غوښتنلیکونو کې ګټور دی ترڅو په بویلرونو یا یخولو برجونو کې د اوبو کچه وڅاري ، د موثر عملیات ډاډمن کړي او د ډیر تودوخې یا یخولو مخه ونیسي.
د اوبو لګولو سیسټمونه:
د اوبولګولو مهالویشونو او د اوبو ساتلو لپاره د ښه کولو لپاره په زیرمو او تودوخې کې د اوبو د کچې د څارنې له لارې د کرنې غوښتنلیکونو کې مرسته کوي.