| Nusiwo li: | |
|---|---|
BFS-365 tsi ƒe agbɔsɔsɔmedzidzenu, si wotsɔ gakpo si mexɔ dzo o 316 si ƒe nyonyome de ŋgɔ eye wotsɔ tsi si le tsia dzi si wotsɔ nuɖuɖu ƒe polypropylene (PP) wɔe le la nye mɔ̃ nyui aɖe si wowɔ be woatsɔ adzidze tsi ƒe agbɔsɔsɔme, vevietɔ le tsinono ƒe ɖoɖowo gome. Ga si mexɔ dzo o 316 kple PP si sɔ na nuɖuɖu dede eme na be wowɔ ɖe dedienɔnɔ kple dzadzɛnyenye ƒe dzidzenu sesẽ siwo hiã hena tsinono zazã nyuie dzi. Ðokuitsɔtsɔna sia ɖe nuɖuɖu ƒe dedienɔnɔ ƒe dzidzenuwo ŋu na BFS-365 nye tiatia si dzi woate ŋu aka ɖo be woatsɔe ade tsidzraɖoƒe kple tsi dzadzɛnyenye ƒe xɔtuɖoɖowo me.

Nusiwo sɔ kple wo nɔewo:
BFS-365 si sɔ na zazã kple tsinono kple tsi bubu siwo mewɔa nuvevi ame o la ɖoa lãmesẽ kple dedienɔnɔ ƒe dzidzenuwo gbɔ na tsinono zazã.
Dzesi Siwo Dona:
Zi geɖe la, enaa dzesi siwo woɖo ɖe ɖoɖo nu siwo dona tsoa eme (abe0-190Ω alo 240-33Ω ene), si wɔnɛ be wowɔa ɖeka kple dziɖuɖu ƒe ɖoɖowo kple ŋkuléleɖenuŋu dɔwɔnuwo nɔa bɔbɔe.
Tsi ƒe dzoxɔxɔdzidzenu tsɔtsɔ de BFS-365 ƒe dzidzenu ƒe dzesi me nye tiatia si woate ŋu awɔ eye ate ŋu ana eƒe dɔwɔwɔ nanyo ɖe edzi.
| kpɔɖeŋu # | BFS-300 ƒe agbalẽa |
| Didime | 300mm tso ta ƒe ʋuƒoa ƒe gɔme |
| Nu | PP stem kple float |
| Nusiwo dona tso eme | 240-33ohm ƒe didime |
| Nuɖoɖo | 21mm le eƒe nɔnɔmetata me |
| Float ƒe didime | 26*26 ƒe PP |
| Kaƒomɔ̃ ƒe didime | 250mm kadodo manɔmee: didime nye customizable |
| NTC ƒe ememe | le PCB ememetɔ la te, be woase tsi ƒe dzoxɔxɔ gɔme |
Dzoxɔxɔ Kple Fafa ƒe Dɔwɔɖoɖowo:
Viɖe le eŋu le HVAC dɔwɔwɔwo me be woalé ŋku ɖe tsi ƒe agbɔsɔsɔ ŋu le dzodoƒewo alo fafaxɔwo me, akpɔ egbɔ be wole dɔ wɔm nyuie eye woaxe mɔ ɖe dzoxɔxɔ alo tsikpe nu.
Tsidede Agbledemɔ̃wo:
Kpena ɖe agbledede ŋu to ŋkuléle ɖe tsi ƒe agbɔsɔsɔ le tsitawo me kple dzoxɔxɔ ŋu be wòana tsidede agble ƒe ɖoɖowo nanyo ɖe edzi eye woakpɔ tsi ta.