| A awm theih dan: | |
|---|---|
BFS-365 liquid level sensor hi premium stainless steel 316 hmanga siam niin, food-grade polypropylene (PP) hmanga siam float a ni a, liquid level tehna atana siam elite device a ni a, a bik takin tui in tur system-a siam a ni. Stainless steel 316 leh food-grade PP te dah tel hian tui in tur enkawlna atana mamawh himna leh faina dan khauh tak zawm a nih theih nan a pui a ni. Hetianga ei leh in himna tehfung siam tura inpekna hian BFS-365 hi tui dahkhawmna leh tihthianghlimna infrastructure-a inzawmkhawmna atana duhthlan tur rintlak tak a siam a ni.

A inmil theihna:
Tui in tur leh non-aggressive liquid dang nena hman atan a tha a, BFS-365 hian tui in tur atana hriselna leh himna tehfung a tlin a ni.
Output Signal te chu:
A tlangpuiin standardized output signal (0-190Ω emaw 240-33Ω ang chi) a pe a, control system leh monitoring equipment nena inzawmkhawmna a ti awlsam hle.
BFS-365 level sensor-a tui temperature sensor dah tel hi thil tih theih a ni a, a hnathawhna pawh a tichangtlung thei a ni.
| entawn tlak # | BFS-300 hmanga siam a ni |
| Dung | Head screw hnuai lam atanga 300mm a hlaah a awm |
| Bungrua | PP stem leh float |
| Output a ni | 240-33ohm inkar a ni |
| Thutlukna | 21mm a ni |
| Float dimension a ni | 26*26 PP a ni |
| Cable sei zawng a ni | 250mm Connector tel lo: A sei zawng hi a duh angin siam theih a ni |
| NTC chhunga awm . | PCB chhung hnuai lamah, liquid temperature hriat theihna turin |
Heating leh Cooling System hrang hrang:
HVAC application-ah chuan boiler emaw cooling tower-a tui level enfiahna atan a tangkai a, a hnathawh dan tur a enfiah a, a lum lutuk emaw, a vawt lutuk emaw a veng thei bawk.
Tui pek dan tur: 1.1.
Irrigation schedule tha zawk leh tui humhalh nan reservoir-a tui level leh temperature enfiahin agriculture application-ah a pui thin.