| Boteng: | |
|---|---|
Sensor ea boemo ba metsi ea BFS-365, e entsoeng ka tšepe e sa hloekang ea premium 316 'me e nang le float e entsoeng ka polypropylene ea boemo ba lijo (PP), ke sesebelisoa sa maemo a holimo se etselitsoeng ho lekanya maemo a mokelikeli, haholoholo molemong oa lits'ebetso tsa metsi a nooang. Ho kenyelletsoa ha tšepe e sa hloekang 316 le PP ea lijo-thollo ho netefatsa hore ho latela litekanyetso tse tiileng tsa polokeho le bohloeki tse hlokahalang bakeng sa tsamaiso ea metsi a nooang. Boitlamo bona ba litekanyetso tsa polokeho ea lijo bo etsa hore BFS-365 e be khetho e ka tšeptjoang ea ho kenyeletsoa polokelong ea metsi le meaho ea kalafo.

Tšebelisano:
E loketse ho sebelisoa ka metsi a nooang le lino tse ling tse se nang mabifi, BFS-365 e kopana le litekanyetso tsa bophelo bo botle le polokeho bakeng sa lits'ebetso tsa metsi a nooang.
Lipontšo tsa Sephetho:
Hangata e fana ka matšoao a tloaelehileng a tlhahiso (joalo ka 0-190Ω kapa 240-33Ω), e thusa ho kopanya le lisebelisoa tsa taolo le lisebelisoa tsa ho shebella.
Ho kopanya sensor ea mocheso oa metsi ho sensor ea boemo ba BFS-365 ke khetho e ka khonehang mme e ka ntlafatsa ts'ebetso ea eona.
| mohlala # | BFS-300 |
| Bolelele | 300mm ho tloha tlase ho screw ea hlooho |
| Lintho tse bonahalang | PP kutu le ho phaphamala |
| Sephetho | 240-33ohm |
| Qeto | 21mm ka qeto |
| Boemo ba ho phaphamala | 26*26 PP |
| Bolelele ba thapo | 250mm ntle le sehokelo: bolelele bo ka khoneha |
| NTC ea ka hare | ka tlase ho PCB e ka hare, ho utloa mocheso oa metsi |
Mekhoa ea ho futhumatsa le ho futhumatsa:
E thusa lits'ebetsong tsa HVAC ho lekola maemo a metsi ka har'a li-boilers kapa litora tse pholileng, ho netefatsa ts'ebetso e nepahetseng le ho thibela mocheso o feteletseng kapa serame.
Mekhoa ea ho nosetsa:
E thusa lits'ebetsong tsa temo ka ho lekola maemo a metsi matamong le mocheso ho ntlafatsa linako tsa ho nosetsa le ho baballa metsi.