| Қол жетімділік: | |
|---|---|
316 жоғары сапалы баспайтын болаттан жасалған және тағамдық полипропиленнен (PP) жасалған қалтқысы бар BFS-365 сұйықтық деңгейінің сенсоры сұйықтық деңгейін, әсіресе ауы

Үйлесімділік:
Ауыз сумен және басқа агрессивті емес сұйықтықтармен пайдалануға жарамды, BFS-365 ауыз суды қолдану үшін денсаулық және қауіпсіздік стандарттарына сәйкес келеді.
Шығыс сигналдары:
Ол әдетте стандартталған шығыс сигналдарын қамтамасыз етеді (мысалы, 0-190Ω немесе 240-33Ω), басқару жүйелерімен және бақылау жабдығымен интеграцияны жеңілдетеді.
Су температурасы сенсорын BFS-365 деңгей сенсорына біріктіру мүмкін болатын нұсқа болып табылады және оның функционалдығын жақсартады.
| үлгі # | BFS-300 |
| Ұзындығы | Бас бұранданың төменгі жағынан 300 мм |
| Материал | PP өзегі және қалқымалы |
| Шығару | 240-33 Ом |
| Ажыратымдылық | Ажыратымдылығы 21 мм |
| Қалқымалы өлшем | 26*26 PP |
| Кабель ұзындығы | 250 мм қосқышсыз: ұзындығы теңшеуге болады |
| NTC ішкі | ішкі ПХД төменгі жағында сұйықтық температурасын сезіну үшін |
Жылыту және салқындату жүйелері:
HVAC қолданбаларында қазандықтардағы немесе салқындату мұнараларындағы су деңгейін бақылау, тиімді жұмысты қамтамасыз ету және қызып кетудің немесе қатып қалудың алдын алу үшін пайдалы.
Суару жүйелері:
Суару кестелерін оңтайландыру және суды үнемдеу үшін су қоймаларындағы су деңгейін және температураны бақылау арқылы ауылшаруашылық қолданбаларына көмектеседі.