| Beskikbaarheid: | |
|---|---|
Die BFS-365 vloeistofvlaksensor, gemaak van premium vlekvrye staal 316 en met 'n vlotter gemaak van voedselgraad polipropileen (PP), is 'n elite-toestel wat ontwerp is om vloeistofvlakke te meet, veral in die konteks van drinkwaterstelsels. Die inkorporering van vlekvrye staal 316 en voedselgraad PP verseker voldoening aan streng veiligheids- en higiënestandaarde wat vir drinkwaterbestuur vereis word. Hierdie verbintenis tot voedselveiligheidstandaarde maak die BFS-365 'n betroubare opsie vir integrasie in waterberging en behandelingsinfrastruktuur.

Verenigbaarheid:
Geskik vir gebruik met drinkwater en ander nie-aggressiewe vloeistowwe, die BFS-365 voldoen aan gesondheids- en veiligheidstandaarde vir drinkwatertoepassings.
Uitset seine:
Dit verskaf tipies gestandaardiseerde uitsetseine (soos 0-190Ω of 240-33Ω), wat integrasie met beheerstelsels en moniteringstoerusting vergemaklik.
Die integrasie van 'n watertemperatuursensor in die BFS-365-vlaksensor is 'n haalbare opsie en kan die funksionaliteit daarvan verbeter.
| model # | BFS-300 |
| Lengte | 300 mm vanaf die onderkant van die kopskroef |
| Materiaal | PP stam en dryf |
| Uitset | 240-33 ohm |
| Resolusie | 21 mm in resolusie |
| Vlotter dimensie | 26*26 pp |
| Kabel lengte | 250 mm sonder verbinding: lengte is aanpasbaar |
| NTC intern | aan die onderkant van die binneste PCB, om vloeistoftemperatuur te meet |
Verhitting en verkoelingstelsels:
Nuttig in HVAC-toepassings om watervlakke in ketels of koeltorings te monitor, om doeltreffende werking te verseker en oorverhitting of vries te voorkom.
Besproeiingstelsels:
Help met landboutoepassings deur watervlakke in reservoirs en temperatuur te monitor om besproeiingskedules te optimaliseer en water te bespaar.