| Go hwetšagala: . | |
|---|---|
Senthara ya maemo a seela ya BFS-365, yeo e hlamilwego go tšwa go tšhipi ya maemo a godimo ya 316 gomme e na le phaphamala yeo e dirilwego ka polypropylene ya maemo a dijo (PP), ke sedirišwa sa maemo a godimo seo se hlamilwego go ela maemo a seela, kudukudu ka gare ga maemo a ditshepedišo tša meetse a go nwa. Go tsenywa ga tšhipi ye e sa tswakwego 316 le PP ya maemo a dijo go netefatša kobamelo ya maemo a polokego le bohlweki a go tia ao a nyakegago bakeng sa taolo ya meetse a go nwa. Boikgafo bjo go maemo a polokego ya dijo bo dira gore BFS-365 e be kgetho ye e ka botwago ya kopanyo ka mananeokgoparara a polokelo ya meetse le tlhwekišo.

Go sepelelana: .
E loketše go šomišwa le meetse a go nwa le diela tše dingwe tšeo e sego tša bogale, BFS-365 e fihlelela maemo a maphelo le polokego bakeng sa dikgopelo tša meetse a go nwa.
Matshwao a Tšweletšo: .
Ka go tlhaolega e fana ka matshwao a dipholo tsa standardized (tse kang0-190Ω kapa 240-33Ω), nolofatsa kopanyo le dithulaganyo taolo le thepa ho baya leitlho.
Go kopanya sensara ya themperetšha ya meetse ka gare ga sensara ya maemo a BFS-365 ke kgetho ye e kgonegago gomme e ka godiša tšhomišo ya yona.
| mmotlolo # | BFS-300 ya go swana le yona |
| Botelele | 300mm go tloga ka tlase ga sekurufu sa hlogo |
| Didirišwa | PP kutu le phaphamala |
| Ditšweletšwa | 240-33ohm e le nngwe |
| Tharollo | 21mm ka tharollo |
| Float tekanyo | 26 * 26 P P |
| Bolelele ba thapo | 250mm ntle le sehokedi: bolelele ke customizable |
| NTC ya ka gare | ka tlase ga PCB ya ka gare, go kwa themperetšha ya seela |
Ditshepedišo tša go Ruthetša le tša go Fodiša:
E na le mohola ka dikgopelong tša HVAC go hlokomela maemo a meetse ka di-boiler goba ditora tša go fodiša, go netefatša tšhomišo ye e šomago gabotse le go thibela go fiša kudu goba go gatsela.
Ditshepedišo tša Nošetšo: .
E thuša ka dikgopelo tša temo ka go hlokomela maemo a meetse ka matamong le themperetšha go kaonafatša dipeelano tša nošetšo le go boloka meetse.