| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Tha an sensor ìre lionn BFS-365, air a chiùradh bho àrd-stàilinn 316 agus a’ nochdadh fleòdradh air a dhèanamh de polypropylene ìre bìdh (PP), na inneal mionlach a chaidh a dhealbhadh airson ìrean leaghaidh a thomhas, gu sònraichte ann an co-theacsa siostaman uisge òil. Tha toirt a-steach stàilinn gun staoin 316 agus PP ìre-bidhe a’ dèanamh cinnteach gu bheilear a’ cumail ri inbhean sàbhailteachd is slàinteachais teann a tha riatanach airson riaghladh uisge òil. Tha an dealas seo a thaobh inbhean sàbhailteachd bìdh a’ dèanamh am BFS-365 na roghainn earbsach airson amalachadh a-steach do bhun-structar stòraidh is làimhseachaidh uisge.

Co-chòrdalachd:
Freagarrach airson a chleachdadh le uisge òil agus lioftaichean neo-ionnsaigheach eile, tha am BFS-365 a’ coinneachadh ri inbhean slàinte is sàbhailteachd airson cleachdadh uisge òil.
Comharran toraidh:
Mar as trice bidh e a’ toirt seachad comharran toraidh àbhaisteach (leithid 0-190Ω no 240-33Ω), a’ comasachadh amalachadh le siostaman smachd agus uidheamachd sgrùdaidh.
Tha a bhith ag amalachadh sensor teòthachd uisge a-steach don sensor ìre BFS-365 na roghainn ion-dhèanta agus faodaidh e a ghnìomhachd àrdachadh.
| modail # | BFS-300 |
| Fad | 300mm bho bhonn an sgriubha cinn |
| Stuth | PP gas agus fleòdradh |
| Toradh | 240-33 oh |
| Fuasgladh | 21mm ann an rùn |
| Meud fleòdraidh | 26*26 pp |
| Fad càball | 250mm às aonais ceanglaiche: faodar an fhaid a ghnàthachadh |
| NTC a-staigh | aig bonn a’ PCB a-staigh, gus teòthachd lionn a mhothachadh |
Siostaman teasachaidh agus fuarachaidh:
Feumail ann an tagraidhean HVAC gus sùil a chumail air ìrean uisge ann an goileadairean no tùir fuarachaidh, a ’dèanamh cinnteach à obrachadh èifeachdach agus a’ casg cus teasachadh no reothadh.
Siostaman uisgeachaidh:
A’ cuideachadh le tagraidhean àiteachais le bhith a’ cumail sùil air ìrean uisge ann an lochan-tasgaidh agus teòthachd gus clàran uisgeachaidh a bharrachadh agus uisge a ghleidheadh.