| Magun-od: | |
|---|---|
Ti BFS-365 liquid level sensor, a naaramid manipud iti premium stainless steel 316 ken mangitampok iti float a naaramid iti food-grade polypropylene (PP), ket maysa nga elite device a nadisenio a mangrukod iti liquid levels, partikular iti konteksto dagiti sistema ti mainum a danum. Ti pannakaikabil ti stainless steel 316 ken food-grade PP ket mangipasigurado iti panagtungpal kadagiti nainget a pagalagadan ti kinatalged ken kinadalus a kasapulan para iti panangtarawidwid iti mainum a danum. Daytoy a panagkumit kadagiti pagalagadan ti kinatalged ti taraon ti mamagbalin iti BFS-365 a mapagtalkan a pagpilian para iti pannakaikameng iti imprastruktura ti pagipempenan ken panangdalus iti danum.

Panagtunos:
Maibagay a mausar iti mainum a danum ken dadduma pay a saan nga agresibo a likido, ti BFS-365 ket makasangpet kadagiti pagalagadan ti salun-at ken kinatalged para kadagiti aplikasion ti mainum a danum.
Dagiti Senyales ti Ruar:
Daytoy ket kadawyan a mangipaay kadagiti naisangayan a senial ti panagruar (kas ti0-190Ω wenno 240-33Ω), a mangpasayaat ti panagtipon kadagiti sistema ti panagtengngel ken dagiti alikamen ti panagbantay.
Ti panangikapet iti sensor ti temperatura ti danum iti BFS-365 level sensor ket maysa a maaramid a pagpilian ken mabalin a mangpasayaat iti panagandar daytoy.
| modelo # | BFS-300 nga |
| Kaatiddog | 300mm manipud iti baba ti head screw |
| Material | PP stem ken float |
| Output nga | 240-33 nga ohm |
| Resolusion | 21mm ti resolusionna |
| Float nga dimension | 26*26 nga PP |
| Kaatiddog ti kable | 250mm nga awan ti konektor: ti kaatiddog ket ma-customize |
| NTC nga internal | iti baba ti makin-uneg a PCB, tapno marikna ti temperatura ti likido |
Sistema ti Panagpapudot ken Panagpalamiis:
Mausar kadagiti aplikasion ti HVAC tapno mamonitor ti lebel ti danum kadagiti kaldero wenno cooling tower, a mangipasigurado iti episiente a panagandar ken malapdan ti nalabes a panagpudot wenno panagyelo.
Dagiti Sistema ti Irigasion:
Tumulong kadagiti aplikasion iti agrikultura babaen ti panangmonitor iti lebel ti danum kadagiti pagurnongan ken temperatura tapno ma-optimize dagiti eskediul ti irigasion ken makonserba ti danum.