| Prieinamumas: | |
|---|---|
BFS-265 lygio jutiklis yra ODM lygio jutiklio produktas, naudojamas vandens lygiui aptikti garavimo aušintuvuose. Lengvai ir patikimai veikia nuolatinio stebėjimo signalui išvesti į valdiklį arba lygio indikatorių, kai plūdė pakyla ir nukrenta kintant vandens lygiui. Ši konstrukcija gali būti naudojama kitoms reikmėms, kai bake yra dauguma nekorozinio skysčio.

| modelis Nr. | BFS-265 |
| Ilgis | 265 mm nuo galvutės varžto apačios |
| Medžiaga | PP kotas ir plūdė |
| Išvestis | 0-3,3 V nuolatinė įtampa |
| Rezoliucija | 12 mm |
| Plūdės matmuo | 26*26 |
| Kabelio ilgis | 60' su 6 kontaktų jungtimi, ilgis reguliuojamas |
| NTC vidinis | vidinės PCB apačioje, kad būtų galima pajusti skysčio temperatūrą |
| NTC išorinis | kartu su kabeliu, kad pajustų aplinkos temperatūrą |
| Laikiklis | aliuminio; tai neprivaloma |