| Dostupnost: | |
|---|---|
Snímač hladiny BFS-265 je produkt snímače hladiny ODM používaný k detekci hladiny vody pro odpařovací chladiče. Funguje snadno a spolehlivě a vysílá nepřetržitý monitorovací signál do ovladače nebo indikátoru hladiny, když plovák stoupá a klesá s kolísáním hladiny vody. Tato konstrukce by mohla být použita v jiných aplikacích s většinou nekorozivní kapaliny v nádrži.

| model # | BFS-265 |
| Délka | 265 mm od spodní části šroubu s hlavou |
| Materiál | PP představec a plovák |
| Výstup | 0-3,3 V DC |
| Rezoluce | 12 mm |
| Plovoucí rozměr | 26*26 |
| Délka kabelu | 60' se 6pinovým konektorem, délka je přizpůsobitelná |
| Vnitřní NTC | na dně vnitřní desky plošných spojů pro snímání teploty kapaliny |
| NTC externí | spolu s kabelem pro snímání okolní teploty |
| Konzola | hliník; je to volitelné |