| Disponibilitéit: | |
|---|---|
BFS-265 Niveau Sensor ass en ODM Niveau Sensor Produkt benotzt fir de Waasserniveau fir Verdampftkühler z'entdecken. Et funktionnéiert einfach an zouverlässeg fir kontinuéierlech Iwwerwaachungssignal op de Controller oder den Niveauindikator auszeginn, wann de Schwämm erop a fällt mat der Variatioun vum Waasserniveau. Dësen Design kéint an aner Uwendungen benotzt ginn mat meescht vun net-corrosive Flëssegket am Tank.

| Model # | BFS-265 |
| Längt | 265 mm vun ënnen vun der Kappschrauwen |
| Material | PP Stamm a Schwämm |
| Ausgang | 0-3,3 V DC |
| Opléisung | 12 mm |
| Float Dimensioun | 26*26 |
| Kabel Längt | 60 'mat 6-Pin Connector, Längt ass personaliséierbar |
| NTC intern | um Enn vum banneschten PCB, fir d'Flëssegkeetstemperatur ze spieren |
| NTC extern | zesumme mam Kabel, fir Ëmfeldtemperatur ze spieren |
| Klammer | Aluminium; et ass fakultativ |