| Даступнасць: | |
|---|---|
Датчык ўзроўню BFS-265 - гэта прадукт датчыка ўзроўню ODM, які выкарыстоўваецца для вызначэння ўзроўню вады ў ахаладжальніках выпарніка. Ён працуе лёгка і надзейна, каб выводзіць бесперапынны сігнал маніторынгу на кантролер або індыкатар ўзроўню, калі паплавок падымаецца і апускаецца з змяненнем узроўню вады. Гэтая канструкцыя можа выкарыстоўвацца ў іншых сферах прымянення з вялікай колькасцю неагрэсіўнай вадкасці ў баку.

| мадэль # | БФС-265 |
| Даўжыня | 265 мм ад ніжняй часткі шрубы |
| Матэрыял | PP сцябло і паплавок |
| Выхад | 0-3,3 В пастаяннага току |
| дазвол | 12 мм |
| Вымярэнне паплаўка | 26*26 |
| Даўжыня кабеля | 60' з 6-кантактным раздымам, даўжыня наладжваецца |
| NTC ўнутраны | у ніжняй частцы ўнутранай друкаванай платы, для вызначэння тэмпературы вадкасці |
| NTC знешні | разам з кабелем, каб вызначыць тэмпературу навакольнага асяроддзя |
| Кранштэйн | алюміній; гэта неабавязкова |