| Kuwanikwa | |
|---|---|
Iyo BFS-365 level sensor, yakavakwa kubva kusimbi isina tsvina 316 uye yakashongedzerwa nechikafu-giredhi PP inoyangarara, chiridzwa chepamusoro-tier chakagadzirirwa kuyerwa kweyero yemvura, ine tarisiro yakakosha pamashandisirwo mukati mechikamu chemvura yekunwa. Kushandiswa kwesimbi isina tsvina 316 uye chikafu-giredhi PP mudhizaini yayo inovimbisa kuteedzera kuchengetedzeka kwakasimba uye hutsanana mapuroteni akakosha pakubata mvura inonwiwa. Uku kutevedzera mitemo yekuchengetedza chikafu kunoisa iyo BFS-365 sesarudzo yakavimbika yekubatanidzwa munzvimbo dzekuchengetera mvura uye dzekurapisa.
Iyo miniaturized mvura level sensor iri nyore kuisa uye inoda kushoma kugadzirisa, zvichiita kuti ive inodhura-inoshanda mhinduro kune maindasitiri ekutonhodza maapplication. Kuvakwa kwayo kwakasimba uye zvemhando yepamusoro zvinhu zvinovimbisa kushanda kwenguva refu munzvimbo dzakaoma dzemaindasitiri. Nezviyero zvayo chaizvo uye kushanda kwakavimbika, sensor iyi chinhu chakakosha chekuona kushanda kwakanaka uye kwakavimbika kwemaindasitiri ekutonhodza masisitimu. Vimba ne8mm miniaturized water level sensor kuti uchengetedze indasitiri yako inotonhorera ichimhanya zvakanaka uye nemazvo.

Measurement Principle:
Iyo BFS-365 inowanzo shanda ichishandisa chiyereso chekuyeresa, ichipa kuverenga kwakaringana nhanho pasina kusangana zvakananga nemvura.
Kururama:
Inozivikanwa nekurongeka kwayo, iyo sensor inogona kuyera mazinga emvura nehupamhi hwepamusoro, izvo zvakakosha pakutarisa mazinga emvura mumadhiramu, matangi, uye mamwe masisitimu ekuchengetedza.
| muenzaniso # | BFS-280 |
| Urefu | 280mm kubva pasi pemusoro siruu |
| Material | PP hunde uye kuyangarara |
| Output | 240-33ohm |
| Resolution | 21mm mukugadzirisa |
| Float dimension | 26*26 PP |
| Cable urefu | 250mm isina chinongedzo: kureba kunogoneka |
| NTC yemukati | pazasi pePCB yemukati, kunzwa tembiricha yemvura |
Kana zvasvika kune vanotumira mazinga emvura akashongedzerwa neNTC tembiricha resistors, anoshandiswa zvakanyanya pane akasiyana maapplication. Kunyanya, vanoita basa rakakosha munzvimbo dzinoda kutariswa panguva imwe chete yemazinga emvura uye tembiricha. Heano mamwe emhando dzekushandisa.
Municipal Water Systems:
Inobatsira mukutarisira kupihwa kwemvura nekugovera nekutarisa mazinga mumatangi ekuchengetera uye kuona kusiyana kwetembiricha kunogona kukanganisa kunaka kwemvura.
Industrial Processes:
Kushandirwa mune akasiyana maindasitiri ekushandisa uko kwakaringana mwero wemvura uye kuverenga tembiricha kunodiwa pakudzora maitiro, senge mumasisitimu ekutonhora kana kugadzirisa kemikari.