| Bozali na yango: | |
|---|---|
Capteur ya niveau BFS-365, oyo etongami na acier inoxydable 316 mpe ezali na flotteur PP ya qualité alimentaire, ezali instrument ya niveau ya likolo oyo ebongisami mpo na mesure ya niveau ya liquide, na focus spécial na ba applications na kati ya secteur ya mayi ya komela. Kosalela acier inoxydable 316 mpe PP ya qualité alimentaire na design na yango epesaka garantie ya adherence na ba protocoles ya makasi ya sécurité mpe hygiène oyo ezali essentiel mpo na kosimba mayi ya komela. Bokangami oyo ya mibeko ya bokengi ya bilei etie BFS-365 lokola pona ya kotyela motema mpo na kokotisa yango na bisika ya kobomba mpe ya bopetoli mayi.
Capteur ya niveau ya mayi miniaturisé ezali facile ya ko installer mpe esengaka entretien minimale, yango ekomisaka yango solution ya talo moke pona ba applications ya refroidissement industriel. Botongi na yango oyo eumelaka mpe biloko ya malamu mpenza esalaka ete esalaka ntango molai na bisika ya makasi ya baizini. Na ba mesures na yango ya précision mpe fonctionnement na yango ya confiance, capteur oyo ezali composante essentielle mpo na ko assurer fonctionnement efficace mpe fiable ya ba systèmes ya refroidissement industriel. Tia motema na capteur ya niveau ya mayi miniaturisé ya 8mm mpo na kobatela refroidisseur industriel na yo ekende malamu mpe na ndenge ya malamu.

Mobeko ya komeka:
BFS-365 esalaka mingi mingi na kosalelaka principe ya mesure résistive, epesaka ba lectures ya niveau ya sikisiki sans koya na contact direct na liquide.
Sikisiki:
Eyebani mpo na bosikisiki na yango, capteur ekoki komeka nivo ya mayi na bosikisiki ya likolo, oyo ezali na ntina mingi mpo na kolandela nivo ya mayi na ba réservoirs, ba tanks, mpe ba systèmes mosusu ya kobomba biloko.
| modele # | BFS-280 oyo ezali na kati |
| Bolai | 280mm kobanda na nse ya vis ya motó |
| Eloko | PP lititi na flotteur |
| Bobimisi | 240-33ohm ezali na kati |
| Ekateli | 21mm na résolution |
| Dimension ya flotteur | 26*26 PP |
| Bolai ya nsinga | 250mm sans connecteur: longueur eza personnalisable |
| NTC ya kati | na nse ya PCB ya kati, mpo na koyeba molunge ya mai |
Soki etali ba tindi ya niveau ya mayi oyo ezali na ba résistance ya température NTC, basalelaka yango mingi na ba applications ndenge na ndenge. Mingimingi, bazali na rôle ya motuya mingi na ba milieu oyo esengaka bolandi mbala moko niveau ya mayi pe température. Tala mwa ndambo ya ba applications ya ntina.
Ba Systèmes ya Mai ya Municipal:
Esalisaka na boyangeli bopesi pe bopanzi mayi na bolandi nivo na ba réservoirs ya bobateli pe ko détecter ba variations ya température oyo ekoki kozala na bopusi na qualité ya mayi.
Ba Processus industriels: 1.1.
Esalemi na ba applications industrielles ndenge na ndenge esika ba lectures ya précision ya niveau ya mayi na température esengeli pona contrôle ya procédé, lokola na ba systèmes ya refroidissement to na traitement chimique.