| Disponibilitéit: | |
|---|---|
De BFS-365 Niveausensor, gebaut aus Edelstol 316 a mat engem Liewensmëttelgrad PP Schwämm ausgestatt, ass en Top-Tierinstrument dat fir Flëssegkeetsmiessung ugepasst ass, mat engem speziellen Fokus op Uwendungen am Drénkwaassersektor. D'Benotzung vun Edelstahl 316 a Liewensmëttel-Grad PP a sengem Design garantéiert d'Anhale vun strenge Sécherheets- an Hygièneprotokoller, déi essentiel sinn fir Drénkwaasser ze handhaben. Dës Anhale vu Liewensmëttelsécherheetsreglementer positionéiert de BFS-365 als eng zouverlässeg Wiel fir d'Inkorporatioun an d'Waasserlagerung a Behandlungsanlagen.
De miniaturiséierte Waasserniveausensor ass einfach ze installéieren an erfuerdert minimal Ënnerhalt, wat et zu enger kosteneffektiver Léisung fir industrielle Killapplikatiounen mécht. Seng haltbar Konstruktioun an héichqualitativ Materialien suerge fir eng laang dauerhaft Leeschtung an haarden industriellen Ëmfeld. Mat senge präzise Miessungen an zouverléissege Operatioun ass dëse Sensor e wesentleche Bestanddeel fir déi effizient an zouverlässeg Operatioun vun industrielle Killsystemer ze garantéieren. Vertrau den 8mm miniaturiséierte Waasserniveausensor fir Ären industrielle Cooler glat an effizient ze halen.

Mesure Prinzip:
De BFS-365 funktionnéiert typesch mat engem resistive Messprinzip, suergt genee Niveaulesungen ouni an direkten Kontakt mat der Flëssegkeet ze kommen.
Genauegkeet:
Bekannt fir seng Präzisioun, kann de Sensor Flëssegkeetsniveauen mat héijer Genauegkeet moossen, wat essentiell ass fir d'Iwwerwaachung vu Waasserniveauen a Reservoiren, Panzer an aner Späichersystemer.
| Model # | BFS-280 |
| Längt | 280mm vun ënnen vun der Kappschrauwen |
| Material | PP Stamm a Schwämm |
| Ausgang | 240-33 Ohm |
| Opléisung | 21 mm Opléisung |
| Float Dimensioun | 26*26 PP |
| Kabel Längt | 250mm ouni Stecker: Längt ass personaliséierbar |
| NTC intern | um Enn vum banneschten PCB, fir d'Flëssegkeetstemperatur ze spieren |
Wann et ëm d'Waasserniveau Sender equipéiert mat NTC Temperaturresistenz kënnt, gi se extensiv iwwer verschidden Uwendungen benotzt. Besonnesch spille se eng vital Roll an Ëmfeld déi simultan Iwwerwaachung vum Waasserniveau an der Temperatur erfuerderen. Hei sinn e puer vun de Schlëssel Uwendungen.
Gemengerot Waasser Systemer:
Hëlleft d'Waasserversuergung an d'Verdeelung ze managen andeems d'Niveauen an de Späicherbehälter iwwerwaacht ginn an d'Temperaturvariatioune feststellen, déi d'Waasserqualitéit beaflosse kënnen.
Industriell Prozesser:
Beschäftegt a verschiddenen industriellen Uwendungen, wou präzis Waasserniveau an Temperaturlesungen noutwendeg sinn fir Prozesskontrolle, sou wéi a Killsystemer oder chemesch Veraarbechtung.