| بەردەست بوونی شوێن: | |
|---|---|
هەستەوەری ئاستی BFS-365 کە لە پۆڵا 316 دروستکراوە و بە فلۆتی PP پلەی خۆراک تەیار کراوە، ئامێرێکی پلە باڵایە کە بۆ پێوانەکردنی ئاستی شلە دروستکراوە، بە گرنگیدانێکی تایبەت بە بەکارهێنانەکانی ناو کەرتی ئاوی خواردنەوە. بەکارهێنانی پۆڵا 316 و PP ی پلەی خۆراک لە دیزاینەکەیدا گەرەنتی پابەندبوون بە پرۆتۆکۆڵە توندەکانی سەلامەتی و پاکوخاوێنی دەکات کە پێویستن بۆ مامەڵەکردن لەگەڵ ئاوی خواردنەوە. ئەم پابەندبوونە بە ڕێساکانی سەلامەتی خۆراک، BFS-365 وەک هەڵبژاردەیەکی جێی متمانە بۆ جێگیرکردن لە دامەزراوەکانی هەڵگرتن و چارەسەرکردنی ئاودا جێگیر دەکات.
هەستەوەری ئاستی ئاوی بچووککراوە دانانی ئاسانە و پێویستی بە کەمترین چاککردنەوە هەیە، ئەمەش وایکردووە کە چارەسەرێکی کاریگەر بێت بۆ بەکارهێنانی ساردکردنەوەی پیشەسازی. دروستکردنی بەهێز و کەرەستەی کوالیتی بەرز دڵنیای دەدات لە کارکردنی درێژخایەن لە ژینگە پیشەسازییە سەختەکاندا. بە پێوانە وردەکانی و کارکردنی متمانەپێکراو، ئەم هەستەوەرە پێکهاتەیەکی سەرەکییە بۆ دڵنیابوون لە کارکردنی کارا و متمانەپێکراوی سیستەمی ساردکردنەوەی پیشەسازی. متمانە بە هەستەوەری ئاستی ئاوی بچووککراوی 8 ملم بکە بۆ ئەوەی فێنککەرەوەی پیشەسازییەکەت بە ئاسانی و کارا کاربکات.

بنەمای پێوانەکردن:
BFS-365 بە شێوەیەکی گشتی بە بەکارهێنانی بنەمای پێوانەکردنی بەرگری کاردەکات، خوێندنەوەی ئاستی ورد دابین دەکات بەبێ ئەوەی بەرکەوتنی ڕاستەوخۆی لەگەڵ شلەکەدا هەبێت.
ووردی:
ئەم هەستەوەرە بە وردبینی ناسراوە، دەتوانێت ئاستی شلە بە وردبینییەکی بەرز بپێوێت، ئەمەش زۆر گرنگە بۆ چاودێریکردنی ئاستی ئاو لە کۆگا و تانکی و سیستەمەکانی تری هەڵگرتن.
| مۆدێل # | BFS-280 |
| درێژی | 280mm لە بنی پیچی سەرەوە |
| بابەت | PP stem و float |
| دەرچوون | 240-33ohm |
| بڕیار | 21mm لە ڕوونی |
| ڕەهەندی فلۆت | 26*26 PP |
| درێژی کێبڵ | 250mm بەبێ پەیوەستکەر: درێژییەکەی دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت بێت |
| NTC ناوخۆیی | لە خوارەوەی PCB ی ناوەوە، بۆ هەستکردن بە پلەی گەرمی شلە |
کاتێک باس لە نێرەری ئاستی ئاو دەکرێت کە بە بەرگری پلەی گەرمی NTC تەیارکراون، ئەوان بە شێوەیەکی بەرفراوان لە سەرانسەری کارە جیاوازەکاندا بەکاردەهێنرێن. بە تایبەتی ڕۆڵێکی گرنگ دەگێڕن لەو ژینگەیانەی کە پێویستیان بە چاودێریکردنی ئاستی ئاو و پلەی گەرمی لە یەک کاتدا هەیە. لێرەدا چەند بەرنامەیەکی سەرەکی دەخەینەڕوو.
سیستەمی ئاوی شارەوانی:
یارمەتی بەڕێوەبردنی دابینکردن و دابەشکردنی ئاو دەدات لە ڕێگەی چاودێریکردنی ئاستەکان لە تانکی هەڵگرتن و دیاریکردنی گۆڕانکارییەکانی پلەی گەرمی کە دەتوانێت کاریگەری لەسەر کوالیتی ئاو هەبێت.
پرۆسەی پیشەسازی: ١.
لە بەکارهێنانە پیشەسازییە جیاوازەکاندا بەکاردەهێنرێت کە خوێندنەوەی وردی ئاستی ئاو و پلەی گەرمی پێویستە بۆ کۆنترۆڵکردنی پرۆسەکە، وەک لە سیستەمی ساردکردنەوە یان پرۆسێسی کیمیاییدا.