| A sɔrɔli: | |
|---|---|
BFS-365 nivo sensɛri, min dilannen don ni nɛgɛ 316 ye min tɛ sɔgɔ, wa a bɛ ni PP flot ye min bɛ se ka kɛ dumuni ye, o ye sanfɛminɛn ye min dabɔra ji hakɛ sumani kama, n’a sinsinnen don kɛrɛnkɛrɛnnenya la baarakɛcogo kan ji minta seko ni dɔnko siratigɛ la. Nɛgɛ 316 ni PP min bɛ se ka kɛ dumuni ye, o kɛli a dilanni na, o bɛ lakana ni saniya sariya gɛlɛnw labatoli garanti di minnu nafa ka bon ji minta la. Nin tuguni dumuniko sariyaw labatoli bɛ BFS-365 bila jɔyɔrɔ la i n’a fɔ sugandili dannamɔgɔ min bɛ se ka don ji marayɔrɔw ni ji saniyayɔrɔw la.
Ji hakɛ jateminɛnan fitinin in sigili ka nɔgɔn, wa a ladonni ka dɔgɔ, o b’a to a bɛ kɛ fura ye min musaka ka dɔgɔn izini nɛnɛ baara la. A jɔli min bɛ mɛn ani a ka fɛn dilannenw ka ɲi kosɛbɛ, o b’a to baara bɛ mɛn senna izini sigida gɛlɛnw na. A sumanikɛcogo tigitigiw n’a baarakɛcogo dafalen fɛ, nin sensɛri in ye fɛn nafamaba ye walasa ka izini nɛnɛbɔlanw baara ka ɲɛ ani ka da a kan. Aw bɛ aw jigi da 8mm ji hakɛ jateminɛlan fitinin kan walasa aw ka izini nɛnɛbɔlan ka baara kɛ ka ɲɛ ani ka baara kɛ ka ɲɛ.

Sumanikɛcogo sariyakolo:
A ka c’a la, BFS-365 bɛ baara kɛ ni sumanikɛcogo ye min bɛ se ka wuli, o bɛ hakɛ kalanni tigitigiw di k’a sɔrɔ a ma ɲɔgɔn sɔrɔ ji la.
Fáranfasiya:
A dɔnna a ka tiɲɛni fɛ, o senfɛ-seereya bɛ se ka ji hakɛ suman ni tiɲɛniba ye, o min nafa ka bon ji hakɛ kɔlɔsili la jidagayɔrɔw, jidagayɔrɔw ani fɛn marayɔrɔ wɛrɛw la.
| mɔdɛli # | BFS-280 ye |
| Janya | 280mm ka bɔ kunkolo kuru jukɔrɔ |
| Minɛ | PP jiribolo ni flot |
| Bɔli | 240-33ohm ye |
| Ŋaniya | 21mm ka ɲɛfɔli ye |
| Flot dimension (Flot dimension) ye | 26*26 PP ye |
| Kabali janya | 250mm ni ɲɔgɔndan tɛ: janya bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| NTC kɔnɔna na | PCB kɔnɔna jukɔrɔ, walasa ka ji funteni dɔn |
Ni a bɛ tali kɛ ji hakɛ cibagaw la minnu bɛ ni NTC funteni-minɛnw ye, u bɛ baara kɛ kosɛbɛ baara suguya caman na. Kɛrɛnkɛrɛnnenya la, u jɔyɔrɔ ka bon kosɛbɛ sigidaw la minnu bɛ ji hakɛ ni funteni kɔlɔsili wajibiya waati kelen na. Baarakɛcogo jɔnjɔn dɔw filɛ nin ye.
Munisipali jiko siratigɛw:
A bɛ dɛmɛ don jiko ni a tilali ɲɛnabɔli la, a kɛtɔ ka ji marayɔrɔw hakɛw kɔlɔsi ani ka funteni caman ɲɔgɔnna dɔn minnu bɛ se ka nɔ bila jiko la.
Industriw ka taabolo:
A bɛ baara kɛ izini baara suguya caman na yɔrɔ minnu na ji hakɛ ni funteni kalanni tigitigi ka kan ka kɛ walasa ka baarakɛcogo kɔlɔsi, i n’a fɔ nɛnɛbɔlanw walima kemikɛli baara.