| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Tha an sensor ìre BFS-365, air a thogail le stàilinn gun staoin 316 agus uidheamaichte le fleòdradh PP ìre-bidhe, na ionnstramaid àrd-ìre a tha air a dhealbhadh airson tomhas ìre lionn, le fòcas sònraichte air tagraidhean taobh a-staigh roinn an uisge òil. Tha cleachdadh stàilinn gun staoin 316 agus PP ìre-bidhe san dealbhadh aige a’ gealltainn cumail ri protocolaidhean teann sàbhailteachd is slàinteachais a tha riatanach airson làimhseachadh uisge òil. Tha an cumail ri riaghailtean sàbhailteachd bìdh a’ suidheachadh am BFS-365 mar roghainn earbsach airson a thoirt a-steach do ghoireasan stòraidh is làimhseachaidh uisge.
Tha an sensor ìre uisge miniaturized furasta a chuir a-steach agus feumach air glè bheag de chumail suas, ga fhàgail na fhuasgladh cosg-èifeachdach airson tagraidhean fuarachaidh gnìomhachais. Tha an togail seasmhach agus na stuthan àrd-inbhe aige a’ dèanamh cinnteach à coileanadh maireannach ann an àrainneachdan gnìomhachais cruaidh. Leis na tomhasan mionaideach agus an obrachadh earbsach aige, tha an sensor seo na phàirt riatanach airson dèanamh cinnteach à obrachadh èifeachdach agus earbsach siostaman fuarachaidh gnìomhachais. Cuir earbsa anns an sensor ìre uisge miniaturized 8mm gus an inneal-fuarachaidh gnìomhachais agad a chumail a’ ruith gu rèidh agus gu h-èifeachdach.

Prionnsabal Tomhais:
Mar as trice bidh am BFS-365 ag obair a’ cleachdadh prionnsapal tomhais resistive, a’ toirt seachad leughaidhean ìre ceart gun a bhith a’ conaltradh gu dìreach ris an leaghan.
Cruinneas:
Aithnichte airson cho mionaideach ‘s a tha e, faodaidh an sensor ìrean leaghaidh a thomhas le fìor chruinneas, a tha riatanach airson sùil a chumail air ìrean uisge ann an stòran-tasgaidh, tancaichean agus siostaman stòraidh eile.
| modail # | BFS-280 |
| Fad | 280mm bho bhonn an sgriubha cinn |
| Stuth | PP gas agus fleòdradh |
| Toradh | 240-33 oh |
| Fuasgladh | 21mm ann an rùn |
| Meud fleòdraidh | 26*26 pp |
| Fad càball | 250mm às aonais ceanglaiche: faodar an fhaid a ghnàthachadh |
| NTC a-staigh | aig bonn a’ PCB a-staigh, gus teòthachd lionn a mhothachadh |
Nuair a thig e gu luchd-cuiridh ìre uisge uidheamaichte le resistors teòthachd NTC, tha iad air an cleachdadh gu farsaing thar diofar thagraidhean. Gu sònraichte, tha pàirt deatamach aca ann an àrainneachdan a dh’ fheumas sùil a chumail aig an aon àm air ìre is teòthachd uisge. Seo cuid de na prìomh thagraidhean.
Siostaman uisge bailteil:
A’ cuideachadh le bhith a’ riaghladh solar is cuairteachadh uisge le bhith a’ cumail sùil air ìrean ann an tancaichean stòraidh agus a’ lorg caochlaidhean teothachd a dh’ fhaodadh buaidh a thoirt air càileachd uisge.
Pròiseasan gnìomhachais:
Air fhastadh ann an grunn thagraidhean gnìomhachais far a bheil ìre uisge mionaideach agus leughaidhean teòthachd riatanach airson smachd pròiseas, leithid ann an siostaman fuarachaidh no giollachd ceimigeach.