| Nnweta: | |
|---|---|
Ihe mmetụta ọkwa BFS-365, nke emere site na igwe anaghị agba nchara 316 ma nweekwa nri ọkwa nri PP float, bụ ngwa dị elu ahaziri maka nha ọkwa mmiri, na-elekwasị anya na ngwa n'ime mpaghara mmiri ọ drinkingụ drinkingụ. Ojiji igwe anaghị agba nchara 316 na nri-ọkwa nri n'ime imewe ya na-ekwe nkwa ịrapagidesi ike na usoro nchekwa nchekwa na ịdị ọcha dị mkpa maka ijikwa mmiri a na-aṅụ. Nke a na-agbaso ụkpụrụ nchekwa nri na-etinye BFS-365 dị ka nhọrọ a pụrụ ịdabere na ya maka ntinye n'ime ebe nchekwa mmiri na ebe ọgwụgwọ.
Igwe ihe mmetụta mmiri dị ntakịrị dị mfe iji wụnye ma na-achọ nlekọta dị ntakịrị, na-eme ka ọ bụrụ ihe ngwọta dị ọnụ ala maka ngwa ngwa jụrụ oyi. Ihe owuwu ya na-adịgide adịgide na ihe ndị dị elu na-eme ka arụmọrụ na-adịte aka na gburugburu ụlọ ọrụ mmepụta ihe siri ike. Site na nha ya ziri ezi na ọrụ a pụrụ ịdabere na ya, ihe mmetụta a bụ ihe dị mkpa maka ịhụ na arụ ọrụ nke ọma na ntụkwasị obi nke sistemu jụrụ oyi nke ụlọ ọrụ. Tukwasa obi 8mm obere ihe mmetụta ọkwa mmiri iji mee ka igwe nju oyi gị na-arụ ọrụ nke ọma na nke ọma.

Ụkpụrụ nha:
BFS-365 na-arụkarị ọrụ site na iji ụkpụrụ nha nha, na-enye ọgụgụ ziri ezi na-abanyeghị na kọntaktị mmiri mmiri.
izi ezi:
Amara maka nkenke ya, ihe mmetụta ahụ nwere ike ịlele ọkwa mmiri mmiri na oke ziri ezi, nke dị mkpa maka nyochaa ọkwa mmiri na ọdọ mmiri, tankị, na usoro nchekwa ndị ọzọ.
| ihe nlereanya # | BFS-280 |
| Ogologo | 280mm site na ala nke ịghasa isi |
| Ihe onwunwe | PP stem na ise n'elu |
| Mpụta | 240-33 ohm |
| Mkpebi | 21mm na mkpebi |
| Ogo n'elu mmiri | 26 * 26 PP |
| Ogologo eriri USB | 250mm na-enweghị njikọ: ogologo bụ customizable |
| NTC n'ime | na ala nke PCB dị n'ime, ịhụ okpomọkụ mmiri mmiri |
A bịa na ndị na-ezigara ọkwa mmiri nke nwere NTC okpomọkụ resistors, a na-eji ha eme ihe n'ofe ngwa dị iche iche. Karịsịa, ha na-ekere òkè dị mkpa na gburugburu ebe chọrọ nleba anya n'otu oge maka ọkwa mmiri na okpomọkụ. Nke a bụ ụfọdụ ngwa igodo.
Sistemu mmiri ime obodo:
Na-enyere aka n'ịkwado mmiri na nkesa site na nlekota ọkwa na tankị nchekwa na ịchọpụta mgbanwe okpomọkụ nke nwere ike imetụta àgwà mmiri.
Usoro mmepụta ihe:
Ejiri ya n'ọrụ na ngwa ụlọ ọrụ dị iche iche ebe ọkwa mmiri ziri ezi na ọgụgụ okpomọkụ dị mkpa maka njikwa usoro, dị ka na usoro jụrụ oyi ma ọ bụ nhazi kemịkalụ.