| شتون: | |
|---|---|
د BFS-365 لیول سینسر، د سټینلیس سټیل 316 څخه جوړ شوی او د خوراکي درجې PP فلوټ سره سمبال شوی، د مایع کچې اندازه کولو لپاره د لوړ پوړ وسیله ده، د څښاک د اوبو په سکتور کې غوښتنلیکونو باندې ځانګړي تمرکز سره. په ډیزاین کې د سټینلیس سټیل 316 او د خوراکي درجې PP کارول د څښاک اوبو اداره کولو لپاره اړین سخت خوندیتوب او د حفظ الصحې پروتوکولونو اطاعت تضمینوي. د خواړو خوندیتوب مقرراتو ته دا اطاعت BFS-365 د اوبو ذخیره کولو او درملنې تاسیساتو کې د شاملولو لپاره د باور وړ انتخاب په توګه موقعیت لري.
د اوبو کوچني سینسر نصب کول اسانه دي او لږترلږه ساتنې ته اړتیا لري ، دا د صنعتي یخولو غوښتنلیکونو لپاره ارزانه حل رامینځته کوي. د دې دوامدار ساختماني او لوړ کیفیت لرونکي توکي په سخت صنعتي چاپیریال کې اوږدمهاله فعالیت تضمینوي. د دې دقیق اندازه کولو او د باور وړ عملیاتو سره ، دا سینسر د صنعتي یخولو سیسټمونو مؤثره او باوري عملیاتو ډاډ ترلاسه کولو لپاره لازمي برخه ده. د 8mm کوچني شوي اوبو سطح سینسر باور وکړئ ترڅو ستاسو صنعتي کولر په اسانۍ او مؤثره توګه پرمخ بوځي.

د اندازه کولو اصول:
BFS-365 عموما د مقاومت اندازه کولو اصولو په کارولو سره کار کوي، پرته له دې چې د مایع سره مستقیم تماس کې راشي دقیق کچې لوستل چمتو کړي.
دقت:
د دې دقت لپاره پیژندل شوی ، سینسر کولی شي د مایع کچه د لوړ دقت سره اندازه کړي ، کوم چې په زیرمو ، ټانکونو او نورو ذخیره کولو سیسټمونو کې د اوبو کچې څارلو لپاره اړین دی.
| ماډل # | BFS-280 |
| اوږدوالی | د سر سکرو له ښکته څخه 280mm |
| مواد | PP ډډ او فلوټ |
| محصول | 240-33ohm |
| قرارداد | په ریزولوشن کې 21mm |
| د فلوټ ابعاد | 26*26 PP |
| د کیبل اوږدوالی | 250mm پرته له نښلونکي: اوږدوالی د تنظیم وړ دی |
| NTC داخلي | د داخلي PCB په ښکته کې، د مایع تودوخې احساس کولو لپاره |
کله چې دا د اوبو کچې لیږونکو ته راځي چې د NTC تودوخې مقاومت کونکو سره مجهز دي ، دوی په پراخه کچه په مختلف غوښتنلیکونو کې کارول کیږي. په ځانګړې توګه، دوی په چاپیریال کې مهم رول لوبوي چې د اوبو د سطحې او تودوخې سره یوځای څارنې ته اړتیا لري. دلته ځینې کلیدي غوښتنلیکونه دي.
د ښاروالۍ د اوبو سیسټمونه:
د اوبو رسولو او توزیع اداره کولو کې د ذخیره کولو ټانکونو کې د کچې نظارت کولو او د تودوخې بدلونونو موندلو کې مرسته کوي چې د اوبو کیفیت اغیزه کولی شي.
صنعتي پروسې:
په مختلفو صنعتي غوښتنلیکونو کې ګمارل شوي چیرې چې د پروسې کنټرول لپاره د اوبو دقیق کچه او د تودوخې لوستل اړین دي ، لکه د یخولو سیسټمونو یا کیمیاوي پروسس کې.