| Ukutholakala: | |
|---|---|
Inzwa yeleveli ye-BFS-365, eyakhiwe ngensimbi engagqwali engu-316 futhi ifakwe iflothi yezinga lokudla ye-PP, iyithuluzi lezinga eliphezulu elenzelwe ukukala izinga loketshezi, ngokugxila okukhethekile ekusetshenzisweni ngaphakathi komkhakha wamanzi okuphuza. Ukusetshenziswa kwensimbi engagqwali 316 kanye ne-PP yebanga lokudla ekwakhiweni kwayo kuqinisekisa ukunamathela kumithethonqubo eqinile yokuphepha nenhlanzeko ebalulekile ekuphatheni amanzi aphuzwayo. Lokhu kuhambisana nemithethonqubo yokuphepha kokudla kubeka i-BFS-365 njengenketho ethembekile yokufakwa endaweni yokugcina amanzi nokwelapha.
Inzwa yezinga lamanzi elincane ilula ukuyifaka futhi idinga ukulungiswa okuncane, okuyenza ibe yisixazululo esingabizi kakhulu sezinhlelo zokusebenza zokupholisa zezimboni. Ukwakhiwa kwayo okuhlala isikhathi eside kanye nezinto ezisezingeni eliphezulu kuqinisekisa ukusebenza okuhlala isikhathi eside ezindaweni ezinokhahlo zezimboni. Ngezilinganiso zayo ezinembile nokusebenza okuthembekile, le nzwa iyingxenye ebalulekile yokuqinisekisa ukusebenza kahle nokuthembekile kwezinhlelo zokupholisa zezimboni. Themba inzwa yeleveli yamanzi engu-8mm miniaturized ukuze ugcine indawo epholile yemboni isebenza kahle nangempumelelo.

Isimiso Sokulinganisa:
I-BFS-365 ngokuvamile isebenza kusetshenziswa isimiso sokulinganisa esiphikisayo, sinikeza ukufundwa kwezinga elinembile ngaphandle kokuthintana ngokuqondile noketshezi.
Ukunemba:
Eyaziwa ngokunemba kwayo, inzwa ingakala amazinga oketshezi ngokunemba okuphezulu, okubalulekile ukuze kuqashwe amazinga amanzi kuma-reservoir, amathangi, nezinye izinhlelo zokugcina.
| imodeli # | I-BFS-280 |
| Ubude | 280mm ukusuka phansi kwesikulufu sekhanda |
| Okubalulekile | Isiqu se-PP nokuntanta |
| Okukhiphayo | 240-33ohm |
| Isixazululo | 21mm ekulungisweni |
| Ubukhulu bokuntanta | 26*26 PP |
| Ubude bekhebula | 250mm ngaphandle kwesixhumi: ubude bungahlelwa ngendlela oyifisayo |
| I-NTC yangaphakathi | phansi kwe-PCB engaphakathi, ukuzwa izinga lokushisa loketshezi |
Uma kukhulunywa ngabathumeli bezinga lamanzi abahlome ngezimelambisi zokushisa ze-NTC, basetshenziswa kakhulu kuzo zonke izinhlelo zokusebenza ezihlukahlukene. Ikakhulukazi, adlala indima ebalulekile ezindaweni ezidinga ukuqapha kanyekanye izinga lamanzi nezinga lokushisa. Nazi ezinye zezinhlelo zokusebenza ezibalulekile.
Amasistimu Amanzi Kamasipala:
Isiza ekulawuleni ukuhlinzekwa nokusatshalaliswa kwamanzi ngokuqapha amazinga emathangeni okugcina kanye nokuthola ukuhlukahluka kwezinga lokushisa okungaba nomthelela eqophelweni lamanzi.
Izinqubo zezimboni:
Kuqashwe ezinhlelweni ezihlukene zezimboni lapho izinga lamanzi elinembile kanye nokufundwa kwezinga lokushisa kuyadingeka ukuze kulawulwe inqubo, njengamasistimu okupholisa noma ukucutshungulwa kwamakhemikhali.