| misy: | |
|---|---|
Ny sensor ambaratonga BFS-365, vita amin'ny vy tsy misy pentina 316 ary misy mitsingevana PP vita amin'ny sakafo, dia fitaovana ambony indrindra namboarina ho an'ny fandrefesana ny haavon'ny rano, izay mifantoka manokana amin'ny fampiharana ao anatin'ny sehatry ny rano fisotro. Ny fampiasana ny vy vy 316 sy ny sakafo-kilasy PP amin'ny famolavolana azy dia miantoka ny fanarahana ny fiarovana henjana sy ny fahadiovana protocols ilaina amin'ny fikarakarana rano fisotro. Ity fanarahana ny fitsipika momba ny fiarovana ny sakafo ity dia mametraka ny BFS-365 ho safidy azo itokisana amin'ny fampidirana ao amin'ny trano fitahirizana rano sy fitsaboana.
Ny sensor haavon'ny rano kely dia mora apetraka ary mitaky fikojakojana kely indrindra, ka mahatonga azy io ho vahaolana mahomby amin'ny fampiharana fampangatsiahana indostrialy. Ny fanorenana maharitra sy ny fitaovana avo lenta dia miantoka ny fahombiazany maharitra amin'ny tontolo indostrialy henjana. Miaraka amin'ny fandrefesana marina sy ny fampandehanana azo antoka, ity sensor ity dia singa tena ilaina amin'ny fiantohana ny fiasan'ny rafitra fampangatsiahana indostrialy. Matokia ny sensor haavon'ny rano kely 8mm mba hitazonana ny cooler indostrialy mandeha tsara sy mahomby.

Fitsipika fandrefesana:
Ny BFS-365 amin'ny ankapobeny dia miasa amin'ny alàlan'ny fitsipika fandrefesana fanoherana, manome ny famakiana ambaratonga marina nefa tsy mifandray mivantana amin'ny rano.
Fahamarinana:
Fantatra amin'ny fahamendrehany, ny sensor dia afaka mandrefy ny haavon'ny rano amin'ny fahamendrehana avo, izay tena ilaina amin'ny fanaraha-maso ny haavon'ny rano ao amin'ny fitahirizana, tanky ary rafitra fitahirizana hafa.
| modely # | BFS-280 |
| NY FAHARETANY | 280mm avy amin'ny faran'ny visy |
| KEVITRA | PP stem sy mitsingevana |
| Output | 240-33ohm |
| vahaolana | 21mm amin'ny fanapahan-kevitra |
| refy mitsingevana | 26*26 PP |
| halavan'ny tariby | 250mm tsy misy mpampitohy: ny halavany dia azo zahana |
| NTC anatiny | eo amin'ny faran'ny PCB anatiny, mba hahatsapa ny mari-pana amin'ny rano |
Raha mikasika ireo mpandefa haavon'ny rano miaraka amin'ny fanoherana ny mari-pana NTC, dia ampiasaina betsaka amin'ny fampiharana isan-karazany izy ireo. Indrindra indrindra, mitana anjara toerana lehibe izy ireo amin'ny tontolo izay mitaky fanaraha-maso miaraka ny haavon'ny rano sy ny mari-pana. Ireto ny sasany amin'ireo fampiharana fototra.
Rafitra rano monisipaly:
Manampy amin'ny fitantanana ny famatsian-drano sy ny fitsinjarana amin'ny alalan'ny fanaraha-maso ny haavon'ny fitoeran-drano fitehirizana sy ny fijerena ny fiovaovan'ny maripana izay mety hisy fiantraikany amin'ny kalitaon'ny rano.
Fizotry ny indostria:
Ampiasaina amin'ny fampiharana indostrialy isan-karazany izay ilaina ny famakian'ny rano sy ny mari-pana amin'ny fanaraha-maso ny dingana, toy ny amin'ny rafitra fampangatsiahana na fanodinana simika.