| Мөмкинлек: | |
|---|---|
316 дат басмас корычтан эшләнгән һәм азык-төлек PP йөзүе белән җиһазландырылган BFS-365 дәрәҗә сенсоры, эчемлек суы өлкәсендәге кушымталарга аеруча игътибар итеп, сыеклык дәрәҗәсен үлчәү өчен эшләнгән иң югары дәрәҗәдәге корал. Дизайнында тотрыксыз корыч 316 һәм азык-төлек PP куллану, эчәргә яраклы су белән эшкәртү өчен кирәк булган катгый куркынычсызлык һәм гигиена протоколларына буйсынуны гарантияли. Азык-төлек куркынычсызлыгы кагыйдәләрен үтәү BFS-365ны су саклау һәм чистарту корылмаларына кертү өчен ышанычлы сайлау урыны итеп куя.
Миниатюрлаштырылган су дәрәҗәсе сенсорын урнаштыру җиңел һәм минималь хезмәт күрсәтүне таләп итә, аны сәнәгать суыту кушымталары өчен чыгымлы эффектив чишелеш итә. Аның ныклы төзелеше һәм югары сыйфатлы материаллар каты сәнәгать шартларында озак эшләүне тәэмин итә. Төгәл үлчәүләр һәм ышанычлы эш белән бу сенсор сәнәгать суыту системаларының эффектив һәм ышанычлы эшләвен тәэмин итү өчен мөһим компонент булып тора. 8 мм миниатюрлаштырылган су дәрәҗәсе сенсорына ышаныгыз, сәнәгать суыткычыгыз шома һәм эффектив эшләсен өчен.

Asлчәү принцибы:
BFS-365 гадәттә резистив үлчәү принцибы ярдәмендә эшли, сыеклык белән туры элемтәгә кермичә, төгәл дәрәҗәдәге укуны тәэмин итә.
Төгәллек:
Төгәллеге белән билгеле, сенсор сыеклык дәрәҗәсен югары төгәллек белән үлчәя ала, бу сусаклагычларда, танкларда һәм башка саклау системаларында су дәрәҗәсен күзәтү өчен кирәк.
| модель # | BFS-280 |
| Озынлык | Баш винт төбеннән 280 мм |
| Материал | PP тамыры һәм йөзү |
| Чыгыш | 240-33охм |
| Резолюция | 21 мм резолюциядә |
| Йөзү үлчәме | 26 * 26 РП |
| Кабель озынлыгы | 250 мм тоташтыргычсыз: озынлык көйләнә |
| NTC эчке | эчке PCB төбендә, сыеклык температурасын сизү |
NTC температурасы резисторлары белән җиһазландырылган су дәрәҗәсенә җибәрүчеләргә килгәндә, алар төрле кушымталарда киң кулланыла. Аерым алганда, алар су дәрәҗәсен һәм температурасын берьюлы күзәтүне таләп итә торган мохиттә мөһим роль уйныйлар. Менә кайбер төп кушымталар.
Муниципаль су системалары:
Су белән тәэмин итү һәм тарату белән идарә итүдә, саклагычлардагы дәрәҗәләрне күзәтеп, су сыйфаты тәэсир итә торган температураның үзгәрүен ачыклый.
Сәнәгать процесслары:
Процесс белән идарә итү өчен суыту системаларында яки химик эшкәртүдә төгәл су дәрәҗәсе һәм температураны уку кирәк булган төрле сәнәгать кушымталарында эшләгез.