| Disponibilite: | |
|---|---|
Capteur nivo BFS-365 la, ki fèt ak Nerjaveèi 316 epi ki ekipe ak yon flote PP nan klas manje, se yon enstriman pi wo ki pwepare pou mezi nivo likid, ak yon konsantre espesyal sou aplikasyon nan sektè dlo pou bwè. Itilizasyon asye pur 316 ak PP manje nan konsepsyon li yo garanti aderans ak pwotokòl sekirite sevè ak ijyèn esansyèl pou manyen dlo potab. Sa a aderans ak règleman sekirite manje pozisyon BFS-365 a kòm yon chwa serye pou enkòporasyon nan depo dlo ak enstalasyon tretman.
Capteur nivo dlo miniaturize a fasil pou enstale epi li mande pou antretyen minimòm, sa ki fè li yon solisyon pri-efikas pou aplikasyon pou refwadisman endistriyèl. Konstriksyon dirab li yo ak materyèl kalite siperyè asire pèfòmans ki dire lontan nan anviwònman endistriyèl difisil. Avèk mezi egzak li yo ak operasyon serye, Capteur sa a se yon eleman esansyèl pou asire operasyon efikas ak serye nan sistèm refwadisman endistriyèl. Mete konfyans nan Capteur nivo dlo miniaturize 8mm pou kenbe pi fre endistriyèl ou a mache san pwoblèm ak efikasite.

Prensip Mezi:
BFS-365 a anjeneral opere lè l sèvi avèk yon prensip mezi reziste, bay lekti nivo egzat san yo pa antre an kontak dirèk ak likid la.
Presizyon:
Li te ye pou presizyon li yo, Capteur a ka mezire nivo likid ak gwo presizyon, ki esansyèl pou kontwole nivo dlo nan rezèvwa, tank, ak lòt sistèm depo.
| modèl # | BFS-280 |
| Longè | 280mm nan pati anba a nan vis la tèt |
| Materyèl | PP tij ak flote |
| Sòti | 240-33 ohm |
| Rezolisyon | 21mm nan rezolisyon |
| Flote dimansyon | 26 * 26 PP |
| Longè kab | 250mm san konektè: longè se customizable |
| NTC entèn | nan pati anba PCB anndan an, pou santi tanperati likid |
Lè li rive emèt nivo dlo yo ekipe ak rezistans tanperati NTC, yo lajman itilize nan plizyè aplikasyon. An patikilye, yo jwe yon wòl enpòtan anpil nan anviwònman ki mande siveyans similtane nivo dlo ak tanperati. Men kèk nan aplikasyon kle yo.
Sistèm Dlo Minisipal:
Ede nan jere rezèv dlo ak distribisyon pa kontwole nivo nan tank depo ak detekte varyasyon tanperati ki ta ka afekte kalite dlo.
Pwosesis endistriyèl:
Travay nan divès aplikasyon endistriyèl kote nivo dlo egzak ak lekti tanperati yo nesesè pou kontwòl pwosesis, tankou nan sistèm refwadisman oswa pwosesis chimik.