| Go hwetšagala: . | |
|---|---|
Senthara ya maemo a BFS-365, yeo e agilwego go tšwa go tšhipi ye e sa tswakwego 316 gomme e hlometšwe ka phaphamala ya PP ya maemo a dijo, ke sedirišwa sa maemo a godimo seo se rulagantšwego go ela maemo a seela, ka go tsepelela kudu go dikgopelo ka gare ga lekala la meetse a go nwa. Tšhomišo ya tšhipi ye e sa tswakwego 316 le PP ya maemo a dijo ka tlhamong ya yona e netefatša go kgomarela diprothokhole tše thata tša polokego le bohlweki tšeo di lego bohlokwa go swara meetse a go nwa. Go kgomarela mo ga melawana ya polokego ya dijo go bea BFS-365 bjalo ka kgetho ye e ka botwago ya go tsenywa ka gare ga mafelo a polokelo le tlhwekišo ya meetse.
Senthara ya maemo a meetse ye nnyane e bonolo go e tsenya gomme e nyaka tlhokomelo ye nnyane, e dira gore e be tharollo ye e sa bitšego kudu bakeng sa dikgopelo tša go fodiša tša intasteri. Kago ya yona ye e swarelelago le didirišwa tša maemo a godimo di netefatša tshepedišo ya nako ye telele tikologong ye thata ya intasteri. Ka ditekanyo tša yona tše di nepagetšego le tshepedišo ye e ka botwago, sensara ye ke karolo ya bohlokwa ya go netefatša tshepedišo ye e šomago gabotse le ye e ka botwago ya ditshepedišo tša go fodiša tša intasteri. Bota sensara ya maemo a meetse ya 8mm ye nnyane go boloka setšidifatši sa gago sa intasteri se šoma gabotse le ka bokgoni.

Molao-motheo wa Tekanyo: .
BFS-365 ka tlwaelo e šoma ka go šomiša molao wa motheo wa go ela wa go ganetša, e fana ka dipalo tša maemo tše di nepagetšego ntle le go kopana thwii le seela.
Ka nepagalo:
E tsebja ka go nepagala ga yona, sensara e ka ela maemo a seela ka go nepagala mo go phagamego, e lego seo se lego bohlokwa bakeng sa go hlokomela maemo a meetse matamong, ditanka le ditshepedišong tše dingwe tša polokelo.
| mmotlolo # | BFS-280 ya go swana le |
| Botelele | 280mm go tloga ka tlase ga sekurufu sa hlogo |
| Didirišwa | PP kutu le phaphamala |
| Ditšweletšwa | 240-33ohm e le nngwe |
| Tharollo | 21mm ka tharollo |
| Float tekanyo | 26 * 26 P P |
| Bolelele ba thapo | 250mm ntle le sehokedi: bolelele ke customizable |
| NTC ya ka gare | ka tlase ga PCB ya ka gare, go kwa themperetšha ya seela |
Ge go tliwa go baromiši ba maemo a meetse bao ba hlometšwego ka dithibela themperetšha tša NTC, di šomišwa kudu go ralala le dikgopelo tše di fapanego. Ka mo go kgethegilego, di kgatha tema ye bohlokwa ditikologong tšeo di nyakago go hlokomelwa ga maemo a meetse le themperetšha ka nako e tee. Tše dingwe tša dikgopelo tše bohlokwa ke tše.
Ditshepedišo tša Meetse tša Mmasepala:
E thuša ka go laola kabo ya meetse le kabo ka go hlokomela maemo ka ditankeng tša polokelo le go utolla diphetogo tša themperetšha tšeo di ka amago boleng bja meetse.
Ditshepetšo tša Intasteri: .
E thwetšwe ka dikgopelong tše di fapanego tša intasteri moo maemo a meetse a nepagetšego le dipalo tša themperetšha di nyakegago bakeng sa taolo ya tshepedišo, go swana le ka ditshepedišong tša go fodiša goba tshepedišo ya dikhemikhale.