| Go hwetšagala: . | |
|---|---|
Senthara ya maemo a 316 ya tšhipi ye e sa tswakwego ya BFS-365 ke sedirišwa sa go šoma gabotse seo se hlamilwego go ela maemo a seela, kudukudu dikgopelong tša meetse a go nwa.
Senthara ya maemo a meetse ya 8mm ye nnyane ya ditšidifatši tša intasteri ke sedirišwa se se kopanego le se se šomago gabotse seo se hlamilwego go hlokomela maemo a meetse ka nepo ka ditshepedišong tša go fodiša tša intasteri. Senthara ye e hlamilwe ka go lebanya go tsena ka gare ga dikgoba tše di tiilego le go fa dipalo tše di ka botwago bakeng sa tshepedišo ye e loketšego ya tshepedišo ya go fodiša. Ka bogolo bja yona bjo bonyenyane le go kwa ga yona mo go phagamego, sensara ye e kgona go lemoga gaešita le diphetogo tše dinyenyane maemong a meetse, e kgonthišetša gore tshepedišo ya go fodiša e šoma ka bokgoni bjo bo phagamego.

Didirišwa:
E agilwe ka tšhipi e sa tswakwego 316, sensara ye e kgotlelela kudu go tšhungwa, e dira gore e be e botse bakeng sa ditikologo tšeo di pepentšhitšwego monola le dilo tše bogale.
Matshwao a Tšweletšo: .
Ka go tlhaolega e fana ka matshwao a dipholo tsa standardized (tse kang0-190Ω kapa 240-33Ω), nolofatsa kopanyo le dithulaganyo taolo le thepa ho baya leitlho.
Go kopanya sensara ya themperetšha ya meetse ka gare ga sensara ya maemo a BFS-365 ke kgetho ye e kgonegago gomme e ka godiša tšhomišo ya yona.
| mmotlolo # | BFS-365 ya go swana le yona |
| Botelele | 365mm go tloga ka tlase ga sekurufu sa hlogo |
| Didirišwa | PP kutu le phaphamala |
| Ditšweletšwa | 240-33ohm e le nngwe |
| Tharollo | 21mm ka tharollo |
| Float tekanyo | 26 * 26 P P |
| Bolelele ba thapo | 250mm ntle le sehokedi: bolelele ke customizable |
| NTC ya ka gare | ka tlase ga PCB ya ka gare, go kwa themperetšha ya seela |
Hydroponics le Di-Greenhouse:
E šomišwa go hlokomela maemo a go gola a mabotse ka go hlokomela maemo a meetse le dithemperetšha ka matamong a tharollo ya phepo.
Tlhokomelo ya Tikologo: .
E loketše go hlokomela meetse ka dithutong tša ikholotši, go thuša go latela diphetogo tša themperetšha tšeo di ka amago ditshepedišo tša tswalano ya diphedi le tikologo ya tšona tša selegae.
Go tsenya sensara ya maemo go akaretša megato e mmalwa ya bohlokwa:
Kgetha lefelo le le swanetšego la go hloma:
Kgetha lefelo le le swanetšego la sensara moo e ka elago maemo a meetse ka nepo, o efoga ditšhitišo.
Lokiša Sebaka: Hlwekiša lefelo la go hloma go kgonthiša gore le a swanela ka polokego le go thibela tšhitišo.
Thaba Sensor: .
Latela ditaelo tša motšweletši kgato ka kgato go hloma sensor.Netefatša gore e šoma ka go sepelelana le tanka yeo e hlalošitšwego pele ya EMPTY le FULL.
Hokela Wiring: .
Ka nepo amahanya kutlo ho phepelo matla le tsamaiso ea taolo, khomarela maemo a polokeho. Re be re ka bea sekopanyi se se kopantšwego ka tlhamong ge e ba go nyakega.
Teka Sensor: .
Ka morago ga go hloma, leka sensara go lekola≠tefatša gore e arabela gabotse go diphetogo tša maemo a meetse.
Lekanya: .
Ge go nyakega, lekanya sensara go ya ka ditaelo tša motšweletši bakeng sa go bala ka mo go nepagetšego.
Tlhokomelo ya Ka Mehla: Hloma mokgwa wa go hlahloba le go hlokomela sensara bakeng sa go šoma gabotse nako le nako, go swana le go hlahloba ka pono le go hlwekiša.