| Avanoa: | |
|---|---|
O le BFS-365 stainless steel 316 level sensor o se masini maualuga-fa'atinoga ua fuafuaina mo le fuaina o le maualuga o le suavai, aemaise lava i vai inu.
O le 8mm miniaturized water level sensor mo fale faʻamafanafana fale gaosi oloa o se masini faʻapipiʻi ma lelei ua fuafuaina e mataʻituina saʻo le maualuga o le vai i faiga faʻamafanafana fale gaosi oloa. O lenei masini ua mamanuina faapitoa ina ia ofi i totonu o avanoa pupuni ma maua ai faitauga faʻatuatuaina mo le faʻaogaina lelei o le faiga faʻamafanafana. Faatasi ai ma lona laʻititi laʻititi ma le maualuga o le maaleale, o lenei masini e mafai ona iloa e oʻo lava i suiga laiti i le maualuga o le vai, faʻamautinoa o loʻo faʻaogaina le faʻamafanafanaga i le maualuga o le lelei.

Mea:
Fausia mai le u'amea u'amea 316, o lenei masini e sili ona tete'e i le pala, ma fa'alelei ai mo si'osi'omaga e fa'aalia i le susu ma mea fa'amalosi.
Fa'ailoga Fa'asolo:
E masani ona tu'uina atu fa'ailoga fa'apitoa (e pei o le 0-190Ω po'o le 240-33Ω), fa'afaigofie le tu'ufa'atasia ma faiga fa'atonutonu ma masini mata'ituina.
O le tu'ufa'atasia o se masini vevela vai i totonu ole BFS-365 level sensor o se filifiliga talafeagai ma e mafai ona fa'aleleia ai lona fa'atinoga.
| fa'ata'ita'iga # | BFS-365 |
| Umi | 365mm mai le pito i lalo ole fa'ailoga ulu |
| Meafaitino | PP ma opeopea |
| Tuuina atu | 240-33ohm |
| I'ugafono | 21mm i le iugafono |
| Fua opeopea | 26*26 PP |
| Uaea umi | 250mm e aunoa ma se fesoʻotaʻiga: umi e faʻapitoa |
| NTC totonu | i le pito i lalo ole PCB i totonu, e lagona ai le vevela vai |
Hydroponics ma Greenhouses:
Fa'aoga e fa'atumauina tulaga lelei o le tuputupu a'e e ala i le mata'ituina o le maualuga o le vai ma le vevela i fa'atanoa vaifofo o mea'ai.
Mata'ituina o le Si'osi'omaga:
E talafeagai mo le mata'ituina o vai i su'esu'ega o le si'osi'omaga, fesoasoani i le va'aia o fesuiaiga o le vevela e ono a'afia ai fa'alapotopotoga fa'anatura.
O le faʻapipiʻiina o se masini maualuga e aofia ai ni laasaga taua:
Filifili le nofoaga fa'apipi'i talafeagai:
Filifili se nofoaga talafeagai mo le masini e mafai ona fua saʻo ai le maualuga o le vai, aloese mai faʻalavelave.
Saunia le Nofoaga: Faʻamama le nofoaga faʻapipiʻi ina ia mautinoa le saogalemu ma puipuia le faʻalavelave.
Fa'amau le Sensor:
Mulimuli i ta'iala a le gaosi oloa i lea laasaga ma lea la'asaga e fa'amau lelei ai le fa'alogo. Fa'amautinoa o lo'o galue fa'atasi ma le tane na mua'i fa'auigaina EMPTY ma FULL.
Feso'ota'i Uaea:
Faʻafesoʻotaʻi saʻo le masini i le faʻaogaina o le eletise ma le faʻatonuga, faʻapipiʻi i tulaga saogalemu. E mafai ona matou tuʻuina fesoʻotaʻiga tuʻufaʻatasia i le mamanu pe a manaʻomia.
Su'e le Sensor:
A mae'a fa'apipi'i, fa'ata'ita'i le masini e siaki ma fa'amautinoa e tali sa'o ile suiga ole vai.
Fa'avasega:
Afai e manaʻomia, faʻavasega le masini e tusa ai ma faʻatonuga a le gaosiga mo faitauga saʻo.
Tausiga Fa'aauau: Fa'atu se masani e siaki ma tausia le masini mo le fa'atinoina lelei i lea taimi ma lea taimi, e pei o le va'aiga va'aia ma le fa'amamāina.