| Nea ɛwɔ hɔ: | |
|---|---|
BFS-365 stainless steel 316 level sensor yɛ afiri a ɛyɛ adwuma yie a wɔayɛ sɛ wɔde bɛsusu nsuo dodoɔ, titire wɔ nsuo a wɔnom mu.
8mm miniaturized nsuo level sensor ma industrial coolers yɛ afiri a ɛyɛ ketewa na ɛyɛ adwuma yie a wɔayɛ sɛ ɛbɛhwɛ nsuo dodoɔ pɛpɛɛpɛ wɔ industrial cooling systems mu. Wɔayɛ saa sensor yi pɔtee sɛ ɛbɛhyɛ mmeae a ɛyɛ den na ama akenkan a wotumi de ho to so ama onwini nhyehyɛe no adwumayɛ a eye sen biara. Esiane sɛ saa sensor yi sua na ɛyɛ mmerɛw kɛse nti, etumi hu nsakrae nketenkete mpo a ɛba nsu mu, na ɛhwɛ hu sɛ onwini nhyehyɛe no yɛ adwuma yiye sen biara.

Atadeɛ:
Wɔde dade a ɛnyɛ den 316 na ɛyɛɛ saa sensor yi, na ɛko tia nsɛe kɛse, na ɛma ɛyɛ nea eye ma mmeae a nsu ne nneɛma a ɛyɛ hu wɔ.
Nsɛnkyerɛnne a Wɔde Fi Mu Ba:
Ɛtaa ma standardized output signals (te sɛ0-190Ω anaa 240-33Ω), a ɛma ɛyɛ mmerɛw sɛ wɔbɛka abom ne control systems ne monitoring equipment.
Nsuo hyeɛ sensor a wɔde bɛka BFS-365 level sensor no ho no yɛ ɔkwan a ɛyɛ yie na ɛbɛtumi ama ne dwumadie ayɛ yie.
| nhwɛsoɔ # | BFS-365 na ɛwɔ hɔ |
| Tenten | 365mm fi ase ti skru |
| Atadeɛ | PP dua ne float |
| Nea efi mu ba | 240-33ohm na ɛwɔ hɔ |
| Nhyehyɛeɛ | 21mm wɔ nsusuwii mu |
| Float nsusuwii | 26*26 PP na ɛwɔ hɔ |
| Cable tenten | 250mm a enni connector: tenten yɛ customizable |
| NTC mu | wɔ PCB a ɛwɔ mu no ase, sɛnea ɛbɛyɛ a wobɛte nsu mu hyew nka |
Nsuo mu Nneɛma a Wɔde Yɛ Nsuo ne Greenhouses:
Wɔde di dwuma de kura tebea a eye sen biara a wɔde nyin mu denam nsu dodow ne ɔhyew a wɔhwɛ so wɔ aduannuru a wɔde hyɛ mu akorae mu no so.
Nneɛma a Atwa Yɛn Ho Ahyia Ho Nhwehwɛmu:
Ɛfata sɛ wɔhwɛ nsuo so wɔ abɔdeɛ a nkwa wom ho nhwehwɛmu mu, ɛboa ma wɔdi ɔhyew nsakraeɛ a ɛbɛtumi anya mpɔtam hɔ abɔdeɛ a nkwa wom so nkɛntɛnsoɔ akyi.
Level sensor a wode bɛhyɛ mu no hwehwɛ sɛ woyɛ nneɛma atitiriw pii:
Paw Beae a ɛfata a wode besisi:
Paw beae a ɛfata ma sensor no a ebetumi asusuw nsu dodow no pɛpɛɛpɛ, na kwati akwanside ahorow.
Siesie Beae no: Siesie baabi a wode besi hɔ no na ama woahwɛ ahu sɛ ɛbɛfata yiye na woasiw ntwitwiridii ano.
Fa Sensor no si hɔ:
Di nea ɔyɛɛ no akwankyerɛ akyi anammɔn anammɔn na fa sensor no si hɔ yiye.Hwɛ sɛ ɛyɛ adwuma sɛnea ɛne tank a wɔadi kan akyerɛkyerɛ mu no EMPTY ne FULL hyia.
Nkitahodi Wiring:
Fa sensor no bata power supply ne control system no ho yiye, na di ahobammɔ gyinapɛn ahorow so. Yebetumi de integrated connector ahyɛ design mu sɛ ɛho hia a.
Sɔ Sensor no hwɛ:
Sɛ wode si hɔ wie a, sɔ sensor no hwɛ na hwɛ&hwɛ sɛ ɛyɛ n’ade yiye wɔ nsuo mu nsakraeɛ ho.
Calibrate:
Sɛ ɛho hia a, calibrate sensor no sɛnea nea ɔyɛe no akwankyerɛ kyerɛ na ama woakenkan no pɛpɛɛpɛ.
Siesie Daa: Fa nhyehyɛe bi si hɔ a wode bɛhwɛ na woahwɛ sensor no so sɛnea ɛbɛyɛ a ɛbɛyɛ adwuma yiye bere ne bere mu, te sɛ aniwa a wɔde hwɛ ne ahotew.