| Қол жетімділік: | |
|---|---|
BFS-365 тот баспайтын болаттан жасалған 316 деңгей сенсоры сұйықтық деңгейін, әсіресе ауыз суды қолдануда өлшеуге арналған жоғары өнімді құрылғы болып табылады.
Өнеркәсіптік салқындатқыштарға арналған 8 мм шағын су деңгейінің сенсоры - өнеркәсіптік салқындату жүйелеріндегі су деңгейін дәл бақылауға арналған ықшам және тиімді құрылғы. Бұл сенсор тар кеңістіктерге сыйып, салқындату жүйесінің оңтайлы өнімділігі үшін сенімді көрсеткіштерді қамтамасыз ету үшін арнайы жасалған. Кішкентай өлшемі мен жоғары сезімталдығы арқасында бұл сенсор су деңгейлеріндегі аздаған өзгерістерді де анықтай алады, бұл салқындату жүйесінің ең жоғары тиімділікте жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.

Материал:
Тот баспайтын болаттан жасалған 316, бұл сенсор коррозияға өте төзімді, сондықтан оны ылғал мен агрессивті заттар әсер ететін орталар үшін өте қолайлы етеді.
Шығыс сигналдары:
Ол әдетте стандартталған шығыс сигналдарын қамтамасыз етеді (мысалы, 0-190Ω немесе 240-33Ω), басқару жүйелерімен және бақылау жабдығымен интеграцияны жеңілдетеді.
Су температурасы сенсорын BFS-365 деңгей сенсорына біріктіру мүмкін болатын нұсқа болып табылады және оның функционалдығын жақсартады.
| үлгі # | BFS-365 |
| Ұзындығы | Бас бұранданың төменгі жағынан 365 мм |
| Материал | PP өзегі және қалқымалы |
| Шығару | 240-33 Ом |
| Ажыратымдылық | Ажыратымдылығы 21 мм |
| Қалқымалы өлшем | 26*26 PP |
| Кабель ұзындығы | 250 мм қосқышсыз: ұзындығы теңшеуге болады |
| NTC ішкі | сұйықтық температурасын сезіну үшін ішкі ПХД төменгі жағында |
Гидропоника және жылыжайлар:
Қоректік ерітінді резервуарларындағы су деңгейі мен температурасын бақылау арқылы оңтайлы өсіру жағдайларын сақтау үшін қолданылады.
Қоршаған ортаның мониторингі:
Жергілікті экожүйелерге әсер етуі мүмкін температура ауытқуларын қадағалауға көмектесетін экологиялық зерттеулерде су объектілерін бақылау үшін қолайлы.
Деңгей сенсорын орнату бірнеше негізгі қадамдарды қамтиды:
Тиісті орнату орнын таңдаңыз:
Датчик үшін кедергілерге жол бермей, су деңгейін дәл өлшейтін сәйкес орынды таңдаңыз.
Сайтты дайындаңыз: қауіпсіз орнату және кедергілерді болдырмау үшін орнату аймағын тазалаңыз.
Сенсорды орнату:
Датчикті қауіпсіз орнату үшін өндірушінің нұсқауларын кезең-кезеңмен орындаңыз. Оның алдын ала анықталған резервуардың EMPTY және FULL көрсеткіштеріне сәйкес жұмыс істейтініне көз жеткізіңіз.
Сымдарды қосу:
Қауіпсіздік стандарттарын сақтай отырып, сенсорды қуат көзіне және басқару жүйесіне дұрыс қосыңыз. Қажет болса, дизайнға біріктірілген қосқышты қоюға болады.
Сенсорды тексеру:
Орнатқаннан кейін сенсорды тексеріп, оның су деңгейінің өзгеруіне дұрыс жауап беретініне көз жеткізіңіз.
Калибрлеу:
Қажет болса, дәл көрсеткіштер үшін өндірушінің нұсқауларына сәйкес сенсорды калибрлендіріңіз.
Тұрақты техникалық қызмет көрсету: визуалды тексеру және тазалау сияқты оңтайлы өнімділік үшін сенсорды кезеңді түрде тексеру және техникалық қызмет көрсету тәртібін орнатыңыз.