| بەردەست بوونی شوێن: | |
|---|---|
هەستەوەری ئاستی 316 پۆڵا ستانلێس BFS-365 ئامێرێکی کارایی بەرزە کە بۆ پێوانی ئاستی شلە دیزاین کراوە، بەتایبەتی لە بەکارهێنانی ئاوی خواردنەوەدا.
هەستەوەری ئاستی ئاوی بچووککراوی ٨ ملم بۆ ساردکەرەوەی پیشەسازی ئامێرێکی بچووک و کارامەیە کە بۆ چاودێریکردنی وردی ئاستی ئاو لە سیستەمی ساردکەرەوەی پیشەسازیدا دیزاین کراوە. ئەم هەستەوەرە بە تایبەتی دیزاین کراوە بۆ ئەوەی لە شوێنە تەنگەکاندا جێی ببێتەوە و خوێندنەوەی جێی متمانە بۆ کارایی سیستەمی ساردکردنەوە بە باشترین شێوە دابین بکات. ئەم هەستەوەرە بە قەبارە بچووکەکەی و هەستیاری بەرزی توانای ئەوەی هەیە تەنانەت گۆڕانکاری بچووکیش لە ئاستی ئاودا دەستنیشان بکات، ئەمەش دڵنیای دەدات لەوەی کە سیستەمی ساردکردنەوەکە لە لوتکەی کاراییدا کاردەکات.

بابەت:
ئەم هەستەوەرە لە پۆڵا 316 دروستکراوە و بەرگرییەکی زۆری هەیە بەرامبەر بە ژەنگ، ئەمەش وایکردووە کە گونجاو بێت بۆ ئەو ژینگانەی کە بەر شێ و ماددە شەڕانگێزەکان دەکەون.
سیگناڵەکانی دەرچوون:
بە شێوەیەکی گشتی سیگناڵی دەرچوونی ستاندارد (وەک0-190Ω یان 240-33Ω) دابین دەکات، کە ئاسانکاری دەکات بۆ یەکگرتن لەگەڵ سیستەمی کۆنترۆڵ و ئامێرەکانی چاودێریکردن.
یەکخستنی هەستەوەری پلەی گەرمی ئاو لە هەستەوەری ئاستی BFS-365 بژاردەیەکی جێبەجێکراوە و دەتوانێت کاراییەکەی بەرز بکاتەوە.
| مۆدێل # | BFS-365 |
| درێژی | 365mm لە بنی پیچی سەرەوە |
| بابەت | PP stem و float |
| دەرچوون | 240-33ohm |
| بڕیار | 21mm لە ڕوونی |
| ڕەهەندی فلۆت | 26*26 PP |
| درێژی کێبڵ | 250mm بەبێ پەیوەستکەر: درێژییەکەی دەتوانرێت بەپێی خواستی خۆت بێت |
| NTC ناوخۆیی | لە خوارەوەی PCB ی ناوەوە، بۆ هەستکردن بە پلەی گەرمی شلە |
هایدرۆپۆنیک و گەرمخانەکان:
بەکاردێت بۆ پاراستنی بارودۆخی گەشەکردنی گونجاو بە چاودێریکردنی ئاستی ئاو و پلەی گەرمی لە کۆگاکانی گیراوەی خۆراکی.
چاودێری ژینگەیی:
گونجاوە بۆ چاودێریکردنی تەنەکانی ئاو لە توێژینەوە ئیکۆلۆژییەکان، یارمەتی بەدواداچوونی گۆڕانکارییەکانی پلەی گەرمی دەدات کە دەتوانێت کاریگەری لەسەر ئیکۆسیستەمی ناوخۆیی هەبێت.
دانانی هەستەوەری ئاست چەند هەنگاوێکی سەرەکی لەخۆدەگرێت:
شوێنی جێگیرکردنی گونجاو هەڵبژێرە:
شوێنێکی گونجاو بۆ هەستەوەرەکە هەڵبژێرە کە بتوانێت بە وردی ئاستی ئاوەکە بپێوێت، بە دوورکەوتنەوە لە بەربەستەکان.
ئامادەکردنی شوێنەکە: شوێنی دانانەکە پاک بکەرەوە بۆ دڵنیابوون لە جێگیربوونی پارێزراو و ڕێگریکردن لە تێکەڵاوبوون.
دانانی هەستەوەرەکە:
هەنگاو بە هەنگاو ڕێنماییەکانی بەرهەمهێنەر جێبەجێ بکە بۆ ئەوەی هەستەوەرەکە بە شێوەیەکی پارێزراو دابنێیت. دڵنیابە لەوەی کە بە یەکسانی لەگەڵ تانکی پێشوەختە دیاریکراو EMPTY و FULL کاردەکات.
پەیوەستکردنی وایەر:
هەستەوەرەکە بە شێوەیەکی دروست بەستنەوە بە سیستەمی پاوەر سەپلای و کۆنترۆڵەوە، پابەندبوون بە ستانداردەکانی سەلامەتی. دەتوانین پەیوەستکەری یەکگرتوو لە دیزایندا دابنێین ئەگەر پێویست بوو.
تاقیکردنەوەی هەستەوەرەکە:
دوای دانان، هەستەوەرەکە تاقی بکەرەوە بۆ پشکنین&دڵنیابوون لەوەی کە بە دروستی وەڵامی گۆڕانکارییەکانی ئاستی ئاو دەداتەوە.
قەبارەدانان:
ئەگەر پێویست بوو هەستەوەرەکە بەپێی ڕێنماییەکانی بەرهەمهێنەر قەبارەبکە بۆ خوێندنەوەی ورد.
چاککردنەوەی بەردەوام: ڕۆتینێک دابنێ بۆ پشکنین و پاراستنی هەستەوەرەکە بۆ کارکردنی گونجاو بە شێوەیەکی وەرزی، وەک پشکنینی بینراو و پاککردنەوە.