| Kawsay: 1.1. | |
|---|---|
BFS-365 acero inoxidable 316 nivel sensor nisqaqa hatun ruwayniyuq aparatom, liquido niveles tupunapaq ruwasqa, aswantaqa upyana yaku ruwaykunapi.
8mm miniaturizado yakupa nivelnin sensor industrial chiriyachiqkunapaqqa huk compacto hinaspa allin ruwaq aparato ruwasqa kachkan allinta qawanapaq yakupa niveles nisqa industrial chiriyachiq sistemakunapi. Kay sensorqa específicamente ruwasqa kachkan k’iski espaciokunaman yaykunanpaq chaymanta confiable ñawiriykunata qun allin q’uñichiy sistema ruwaypaq. Huch’uy sayayninwan, hatun sensibilidad nisqawan ima, kay sensorqa yakupa niveles nisqapi huch’uy t’ikrakuykunataraqmi reparayta atin, chaywanmi qhawarikun chay sistema de enfriamiento nisqa allinta llank’ananpaq.

Material:
Acero inoxidable 316 nisqamanta ruwasqa, kay sensorqa anchatam harkakun corrosión nisqaman, chaymi allin kanman humedadwan hinaspa agresiva sustanciakunawan tupachisqa pachamamakunapaq.
Salida Señales: 1.1.
Tipicamente estandarizada lluqsiy señalkunata qun (ahinataq0-190Ω utaq 240-33Ω), sistemakuna kamachiywan chaymanta qhaway equipokunawan tinkiyta yanapaspa.
Huk yaku ruphay sensorta BFS-365 nivel sensor kaqman hukllanakuyqa ruway atiy akllana chaymanta ruwayninta aswan allinchayta atin.
| qatina # | BFS-365 nisqapi |
| Chutarisqa | 365mm uma tornillo uranmanta |
| Material | PP tallo y flotador |
| Lluqsiy | 240-33ohm nisqa |
| Kamachiynin | 21mm nisqa llimp’iyuq |
| Dimensión flotante nisqa | 26*26 PP |
| Cablepa sayaynin | 250mm mana conectorniyuq: largonqa personalizable |
| NTC ukhupi | PCB ukupi, yakupa rupayninta musyanapaq |
Hidroponica y Invernaderos:
Allin wiñaynin kananpaqmi, yakupa nivelninta, temperaturantapas qawarispa, reservorios de solución nutricional nisqapi.
Pachamamamanta qhaway: 1.1.
Allinmi yakupa cuerponkunata qawarinapaq estudios ecológicos nisqapi, yanapakunmi qatipanapaq temperatura nisqapa variacionninkunata, chaykunam ecosistemas locales nisqakunata impaktakunman.
Huk nivel sensor churayqa achka llalliq ruwaykunata ruwan:
Allin churanapaq akllay Maypi kasqan:
Akllay huk allin sitiota sensorpaq maypichus allinta tupuyta atinman yakupa nivelninta, mana harkakuykuna kaptin.
Sitiota wakichiy: Instalacionta pichay, allinta tupananpaq, mana ima hark’akunanpaqpas.
Sensorta churay:
Ruwaqpa kamachikuyninkunata qatiy llamkanamanta llamkanaman allinta sensorta churanapaq.Asegurakuy ñawpaqmanta riqsisqa tanquepa CH'ASQA hinaspa HUNT'A nisqawan kuska llamkasqanmanta.
Cableado nisqawan tinkiy:
Allinta sensorta t’inkina kallpa quqman chaymanta control sistemaman, seguridad kamachiykunaman hapipakuspa. Necesario kaqtinqa conector integrado nisqatam diseñopi churayta atiykuman.
Sensorta prueba: 1.1.
Instalacionmantaqa, sensorta pruebay, yakupa nivelninpa tikrakuyninman allinta kutichisqanmanta qawanapaq&yakuchanapaq.
Calibración: 1.1.
Necesario kaqtinqa, ruwaqpa kamachisqanman hina sensorta calibrana, allinta ñawirinapaq.
Sapa kuti Mantenimiento: Huk rutinata churay sensorta qhawanapaq chaymanta waqaychaypaq allin ruwayninpaq sapa kuti, ahinataq rikuy qhaway chaymanta pichay.