| Nusiwo li: | |
|---|---|
BFS-365 stainless steel 316 level sensor nye mɔ̃ si wɔa dɔ nyuie si wowɔ be woatsɔ adzidze tsi ƒe agbɔsɔsɔ, vevietɔ le tsinono ƒe dɔwɔwɔwo me.
8mm miniaturized tsi ƒe kɔkɔme sensor na dɔwɔƒewo ƒe fafamɔ̃wo nye mɔ̃ sue aɖe si wɔa dɔ nyuie si wowɔ be wòalé ŋku ɖe tsi ƒe agbɔsɔsɔme ŋu pɛpɛpɛ le dɔwɔƒewo ƒe fafamɔ̃wo me. Wotrɔ asi le sensor sia ŋu koŋ be wòanɔ teƒe siwo xaxa eye wòana nuxexlẽ siwo ŋu kakaɖedzi le hena fafamɔ̃a ƒe dɔwɔwɔ nyuie wu. Esi wònye be sensor sia le sue eye wòsea veve ŋutɔ ta la, ete ŋu dea dzesi tɔtrɔ suesuesue siwo va le tsi ƒe agbɔsɔsɔ me gɔ̃ hã, si wɔnɛ be fafamɔ̃a wɔa dɔ nyuie wu.

Nu:
Wotsɔ gakpo si mexɔ dzo o 316 wɔ sensor sia, eye wòte ŋu nɔa te ɖe xɔxlɔ̃ nu ŋutɔ, si wɔe be wòsɔ nyuie na nuto siwo me tsi kple nusiwo wɔa adã le.
Dzesi Siwo Dona:
Zi geɖe la, enaa dzesi siwo woɖo ɖe ɖoɖo nu siwo dona tsoa eme (abe0-190Ω alo 240-33Ω ene), si wɔnɛ be wowɔa ɖeka kple dziɖuɖu ƒe ɖoɖowo kple ŋkuléleɖenuŋu dɔwɔnuwo nɔa bɔbɔe.
Tsi ƒe dzoxɔxɔdzidzenu tsɔtsɔ de BFS-365 ƒe dzidzenu ƒe dzesi me nye tiatia si woate ŋu awɔ eye ate ŋu ana eƒe dɔwɔwɔ nanyo ɖe edzi.
| kpɔɖeŋu # | BFS-365 ƒe agbalẽa |
| Didime | 365mm tso ta ƒe ʋuƒoa ƒe gɔme |
| Nu | PP stem kple float |
| Nusiwo dona tso eme | 240-33ohm ƒe didime |
| Nuɖoɖo | 21mm le eƒe nɔnɔmetata me |
| Float ƒe didime | 26*26 ƒe PP |
| Kaƒomɔ̃ ƒe didime | 250mm kadodo manɔmee: didime nye customizable |
| NTC ƒe ememe | le PCB ememetɔ la te, be woase tsi ƒe dzoxɔxɔ gɔme |
Tsiŋutinunya kple Dzodoƒe:
Wozãnɛ tsɔ léa tsitsi ƒe nɔnɔme nyuitɔ me ɖe asi to ŋkuléle ɖe tsi ƒe agbɔsɔsɔ kple dzoxɔxɔ ŋu le nunyiame ƒe tsidzraɖoƒewo me.
Nutome Dzi Kpɔkpɔ:
Esɔ na ŋkuléle ɖe tsiwo ŋu le lãwo ƒe agbenɔnɔ ŋuti numekukuwo me, si kpena ɖe ame ŋu be wòalé ŋku ɖe dzoxɔxɔ ƒe tɔtrɔ siwo ate ŋu akpɔ ŋusẽ ɖe nutoa me lãwo ƒe agbenɔnɔ dzi.
Level sensor dede eme lɔ afɔɖeɖe vevi geɖe ɖe eme:
Tia Teƒe si sɔ si woatsɔ aɖoe:
Tia teƒe si sɔ na sensor la afisi wòate ŋu adzidze tsi ƒe kɔkɔme pɛpɛpɛ, eye wòaƒo asa na mɔxenuwo.
Dzra Teƒea Ðo: Klɔ teƒe si woɖoe ɖo be wòadze nyuie eye nàxe mɔ ɖe nusiwo ado kplamatse wo nu.
Do Sensor la ɖe edzi:
Wɔ ɖe adzɔnuwɔƒea ƒe mɔfiamewo dzi afɔɖeɖe ɖesiaɖe be nàtsɔ sensor la aɖo dedie.Kpɔ egbɔ be ewɔa dɔ le ɖekawɔwɔ me kple aʋawɔʋu si woɖo do ŋgɔ ƒe EMPTY kple FULL.
Do ka kple Wiring:
Do ka kple sensor la nyuie kple elektrikŋusẽnamɔ̃a kple edzikpɔkpɔ ƒe ɖoɖoa, eye nàwɔ ɖe dedienɔnɔ ƒe dzidzenuwo dzi. Míate ŋu atsɔ integrated connector ade design me ne ehiã.
Do Sensor la kpɔ:
Le eɖoɖo vɔ megbe la, do sensor la kpɔ be nàkpɔe&ka ɖe edzi be ewɔa nu nyuie ɖe tsi ƒe kɔkɔme ƒe tɔtrɔwo ŋu.
Do dzidzeme:
Ne ehiã la, ɖɔ sensor la ɖo le ewɔla ƒe mɔfiamewo nu be nàte ŋu axlẽe pɛpɛpɛ.
Dzadzraɖo Edziedzi: Ðo ɖoɖo aɖe si dzi nàto alé ŋku ɖe sensor la ŋu ahalé be nɛ be wòawɔ dɔ nyuie wu ɣeaɖewoɣi, abe ŋkuléle ɖe eŋu kple eŋu kɔklɔ ene.