| Berdestbûnî: | |
|---|---|
Sensorê asta 316 ji pola zengarnegir BFS-365 amûrek bi performansa bilind e ku ji bo pîvandina astên şilavê, nemaze di serîlêdanên ava vexwarinê de hatî çêkirin.
Sensora asta avê ya 8 mm ya piçûkkirî ya ji bo sarkerên pîşesaziyê amûrek tevlihev û bikêr e ku ji bo çavdêriya rast a asta avê di pergalên sarbûna pîşesaziyê de hatî çêkirin. Ev senzor bi taybetî hatî sêwirandin ku di cîhên teng de cîh bigire û ji bo performansa pergala sarbûna çêtirîn xwendinên pêbawer peyda bike. Bi mezinahiya xweya piçûk û hesasiyeta xwe ya bilind, ev senzor dikare tewra guheztinên piçûk di astên avê de jî tespît bike, û piştrast bike ku pergala sarkirinê di asta herî bilind de kar dike.

Mal:
Ji polayê zengarnegir 316 hatî çêkirin, ev senzor li hember korozyonê pir berxwedêr e, ku ew ji bo hawîrdorên ku li ber şil û maddeyên êrîşkar in îdeal e.
Nîşaneyên derketinê:
Ew bi gelemperî îşaretên hilberîna standardkirî (wekî 0-190Ω an 240-33Ω) peyda dike, yekbûna bi pergalên kontrolê û alavên çavdêriyê re hêsan dike.
Yekkirina senzorek germahiya avê di sensora asta BFS-365 de vebijarkek pêkan e û dikare fonksiyona wê zêde bike.
| model # | BFS-365 |
| Dirêjî | 365mm ji binê serê çolê |
| Mal | PP stem û float |
| Karûabr | 240-33ohm |
| Resolution | Di çareseriyê de 21 mm |
| Pîvana float | 26*26 PP |
| Dirêjahiya kabloyê | 250mm bê girêdan: dirêjahî xwerû ye |
| NTC navxweyî | li binê PCB-ya hundurîn, da ku germahiya şilavê hîs bike |
Hîdroponîk û Serayê:
Ji bo domandina şert û mercên çêtirîn ên mezinbûnê bi çavdêriya astên avê û germahiyên di rezervên çareseriya xurek de tê bikar anîn.
Çavdêriya Jîngehê:
Ji bo şopandina laşên avê di lêkolînên ekolojîk de maqûl e, ji bo şopandina guherînên germahiyê yên ku dikarin bandorê li ekosîstemên herêmî bike bikin.
Sazkirina senzorek astê çend gavên bingehîn pêk tîne:
Cihê sazkirinê yê rast hilbijêrin:
Ji bo senzorê deverek guncan hilbijêrin ku ew bikaribe asta avê rast bipîve, ji astengiyan dûr bixe.
Malperê Amade bikin: Cihê sazkirinê paqij bikin da ku cîhek ewledar peyda bikin û pêşî li destwerdanê bigirin.
Sensorê bixin:
Rêbazên çêker gav-bi-gav bişopînin da ku senzorê bi ewlehî lê bixin. Piştrast bikin ku ew li gorî tanka BALA û FULL-ya ji berê diyarkirî dixebite.
Têlê girêdan:
Bi rêkûpêk senzorê bi pergala dabînkirina hêzê û kontrolê ve girêdidin, li gorî standardên ewlehiyê tevdigerin. Ger hewce be em dikarin di sêwiranê de girêdana yekbûyî bixin.
Sensorê biceribînin:
Piştî sazkirinê, senzorê biceribînin da ku kontrol bikin & pê ewle bibin ku ew rast bersivê dide guhertinên asta avê.
Kalîbrkirin:
Ger hewce be, senzorê li gorî rêwerzên çêker ji bo xwendinên rastîn kalibr bikin.
Lênihêrîna Birêkûpêk: Rûtînek saz bikin da ku senzorê ji bo performansa çêtirîn bi periyodîk kontrol bikin û biparêzin, wek mînak vekolîna dîtbar û paqijkirinê.