| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Tha an sensor ìre 316 stàilinn stainless BFS-365 na inneal àrd-choileanaidh a chaidh a dhealbhadh airson ìrean leaghaidh a thomhas, gu sònraichte ann an tagraidhean uisge òil.
Tha an sensor ìre uisge miniaturized 8mm airson innealan fuarachaidh gnìomhachais na inneal teann agus èifeachdach a chaidh a dhealbhadh gus sùil cheart a chumail air ìrean uisge ann an siostaman fuarachaidh gnìomhachais. Tha an sensor seo air a dhealbhadh gu sònraichte gus a dhol a-steach do dh’ àiteachan teann agus leughaidhean earbsach a thoirt seachad airson an coileanadh siostam fuarachaidh as fheàrr. Leis cho beag ‘s a tha e agus cugallachd àrd, bidh an sensor seo comasach air eadhon atharrachaidhean beaga ann an ìrean uisge a lorg, a’ dèanamh cinnteach gu bheil an siostam fuarachaidh ag obair aig àrd-èifeachdas.

Stuth:
Air a thogail bho stàilinn gun staoin 316, tha an sensor seo gu mòr an aghaidh creimeadh, ga dhèanamh air leth freagarrach airson àrainneachdan a tha fosgailte do taiseachd agus stuthan ionnsaigheach.
Comharran toraidh:
Mar as trice bidh e a’ toirt seachad comharran toraidh àbhaisteach (leithid 0-190Ω no 240-33Ω), a’ comasachadh amalachadh le siostaman smachd agus uidheamachd sgrùdaidh.
Tha a bhith ag amalachadh sensor teòthachd uisge a-steach don sensor ìre BFS-365 na roghainn ion-dhèanta agus faodaidh e a ghnìomhachd àrdachadh.
| modail # | BFS-365 |
| Fad | 365mm bho bhonn an sgriubha cinn |
| Stuth | PP gas agus fleòdradh |
| Toradh | 240-33 oh |
| Fuasgladh | 21mm ann an rùn |
| Meud fleòdraidh | 26*26 pp |
| Fad càball | 250mm às aonais ceanglaiche: faodar an fhaid a ghnàthachadh |
| NTC a-staigh | aig bonn a’ PCB a-staigh, gus teòthachd lionn a mhothachadh |
Hydroponics agus taighean-glainne:
Air a chleachdadh gus na suidheachaidhean fàis as fheàrr a chumail suas le bhith a’ cumail sùil air ìrean uisge agus teòthachd ann an stòran uisge fuasgladh beathachaidh.
Sgrùdadh Àrainneachdail:
Freagarrach airson sùil a chumail air buidhnean uisge ann an sgrùdaidhean eag-eòlasach, a’ cuideachadh le bhith a’ cumail sùil air caochlaidhean teothachd a dh’ fhaodadh buaidh a thoirt air eag-shiostaman ionadail.
Tha grunn phrìomh cheuman ann a bhith a’ stàladh sensor ìre:
Tagh an t-àite sreapachaidh ceart:
Tagh àite iomchaidh airson an sensor far an urrainn dha ìre an uisge a thomhas gu ceart, a’ seachnadh chnapan-starra.
Ullaich an làrach: Glan an raon stàlaidh gus dèanamh cinnteach gu bheil e iomchaidh agus gus casg a chuir air bacadh.
Stàladh an Sensor:
Lean stiùireadh an neach-dèanamh ceum air cheum gus an sensor a chuir suas gu tèarainte.
Ceangal Wiring:
Ceangail an sensor gu ceart ris an t-siostam solarachaidh cumhachd agus smachd, a ’cumail ri inbhean sàbhailteachd. B’ urrainn dhuinn ceanglaiche amalaichte a chuir ann an dealbhadh ma tha feum air.
Dèan deuchainn air an sensor:
Às deidh an stàladh, dèan deuchainn air an sensor gus sgrùdadh & dèanamh cinnteach gu bheil e a’ freagairt gu ceart ri atharrachaidhean ìre uisge.
Calibrate:
Ma tha feum air, calibrate an sensor a rèir stiùireadh an neach-dèanamh airson leughaidhean mionaideach.
Cumail suas cunbhalach: Stèidhich dòigh àbhaisteach gus an sensor a sgrùdadh agus a chumail suas airson an coileanadh as fheàrr bho àm gu àm, leithid sgrùdadh lèirsinneach agus glanadh.