| A sɔrɔli: | |
|---|---|
BFS-365 inox 316 nivo sensor ye minɛn ye min bɛ baara kɛ kosɛbɛ, min dabɔra ji hakɛ sumani kama, kɛrɛnkɛrɛnnenya la ji minta baara la.
Ji hakɛ jateminɛnan min ye milimɛtɛrɛ 8 ye, n’o ye izini nɛnɛbɔlanw ye, o ye minɛn ye min ka dɔgɔ ani min bɛ baara kɛ kosɛbɛ, min dilannen don walasa ka ji hakɛ kɔlɔsi tigitigi izini nɛnɛbɔlanw kɔnɔ. Nin sensɛri in dabɔra kɛrɛnkɛrɛnnenya la walasa a ka don yɔrɔ gɛlɛnw na ani ka kalansenw di minnu bɛ se ka da u kan walasa ka nɛnɛbɔlan baara kɛcogo ɲuman sɔrɔ. N’a bonya ka dɔgɔ ani a ka sɛgɛsɛgɛli ka bon, nin sensɛri in bɛ se ka hali fɛn misɛnninw yeli ji hakɛ la, o b’a to nɛnɛbɔlan bɛ baara kɛ ni baarakɛcogo ɲumanba ye.

Minɛ:
Nin sensɛri in dilannen don ni nɛgɛ 316 ye, a bɛ se ka sɔgɔ kosɛbɛ, o b’a to a ka ɲi kosɛbɛ sigidaw la minnu bɛ ji ni fɛn juguw la.
Bɔli taamasiyɛnw:
A ka c’a la, a bɛ bɔli taamasiyɛnw di minnu bɛ bɛn sariya ma (i n’a fɔ0-190Ω walima 240-33Ω), o bɛ jɛɲɔgɔnya nɔgɔya ni kunnafonidilanw ni kɔlɔsiliminɛnw ye.
Ji funteni jateminɛnan dɔ donli BFS-365 hakɛ jateminɛnan na, o ye fɛɛrɛ ye min bɛ se ka kɛ, wa a bɛ se k’a baarakɛcogo ɲɛ.
| mɔdɛli # | BFS-365 ye |
| Janya | 365mm ka bɔ kunkolo kuru jukɔrɔ |
| Minɛ | PP jiribolo ni flot |
| Bɔli | 240-33ohm ye |
| Ŋaniya | 21mm ka ɲɛfɔli ye |
| Flot dimension (Flot dimension) ye | 26*26 PP ye |
| Kabali janya | 250mm ni ɲɔgɔndan tɛ: janya bɛ se ka kɛ ka kɛɲɛ ni mɔgɔw sago ye |
| NTC kɔnɔna na | PCB kɔnɔna jukɔrɔ, walasa ka ji funteni dɔn |
Jiko ni Seriw:
A bɛ kɛ ka falencogo ɲumanw mara ni ji hakɛ ni funteni kɔlɔsili ye balofɛnw marayɔrɔw la.
Lamini kɔlɔsili:
A bɛnnen don jidagayɔrɔw kɔlɔsili ma sigida laminiko kalanw na, ka dɛmɛ don ka funteni caman ɲɔgɔnna lajɛ minnu bɛ se ka nɔ bila sigida laminiko la.
Nivo sensor sigili bɛ taabolo jɔnjɔn caman de wajibiya:
A’ ye jiginni yɔrɔ bɛnnen sugandi Yɔrɔ min na:
Aw bɛ yɔrɔ bɛnnen dɔ sugandi sensɛri ma, a bɛ se ka ji hakɛ suman yɔrɔ min na ka ɲɛ, ka aw yɛrɛ tanga balilanw ma.
Siti labɛn: Aw bɛ a bilayɔrɔ saniya walasa a ka don a la ka ɲɛ ani ka a bali ka fɛnw bali.
Aw bɛ Sensor (Sensor) wuli:
Aw bɛ a dilabaga ka laadilikanw labato senfɛ-senfɛ walasa ka sensɛri bila ka ɲɛ.Aw ye aw jija a ka baara kɛ ka kɛɲɛ ni tanki lankolon ni FULL ye min ɲɛfɔra ka kɔn.
Jɛɲɔgɔnya Wiring:
Aw bɛ sensɛri siri ka ɲɛ ni kuran ni a ɲɛminɛcogo ye, ka tugu lakana sariyaw kɔ. An tun bɛ se ka connecteur intégré bila design kɔnɔ ni mago tun bɛ a la.
Sensɔrɔlan kɔrɔbɔ:
A sigili kɔfɛ, aw bɛ sensɛri sɛgɛsɛgɛ walasa ka a lajɛ∋ a bɛ jaabi ɲuman di ji hakɛ caman yeli ma.
Kalibre (kalibre) kɛ:
Ni a mago bɛ a la, aw bɛ sensɛri jateminɛ ka kɛɲɛ ni a dilabaga ka laadilikanw ye walasa ka kalan tigitigiw sɔrɔ.
Ladonni tuma bɛɛ: Aw bɛ kɛcogo dɔ sigi sen kan walasa ka sensɛri lajɛ ani k’a ladon walasa a ka baara kɛ ka ɲɛ tuma ni tuma, i n’a fɔ a lajɛ ni ɲɛ ye ani ka a saniya.