| Kuwanikwa | |
|---|---|
Iyo mechanic level gauge chishandiso chine hungwaru chinopa mhinduro inoshanda yekutarisa mazinga emvura pasina kudiwa kwesimba remagetsi. Kureruka kwaro kuri mumuchina wekuyangarara unotaridza mwero wezvinwiwa mumatangi kana midziyo. Iyi geji yakanakira zvikumbiro uko magetsi asiri kuwanikwa kana kusavimbika, kuve nechokwadi chekutarisa kunoramba kuripo. Kusavapo kwaro kwezvikamu zvemagetsi hakungobvisi njodzi yekukundikana kwesimba-kukanganisa asiwo kunoita kuti ive inodhura uye iri nyore kuchengetedza. Ichi chimiro chinoita kuti mejini yegeji ive sarudzo inosarudzika mumaindasitiri akasiyana, anosanganisira kuvaka, zvekurima, uye maindasitiri maitiro, uko yakavimbika uye yakaderera-yekugadzirisa mhinduro yakakosha.
Yakanakira ese emafuta uye emvura matangi, yedu mechanic level geji iri nyore kuisa nekuchengetedza, zvichiita kuti ive sarudzo inoshanda kune akasiyana maapplication. Zvingave zvechimbichimbi backup masisitimu kana kuenderera mberi kwekushanda, geji iyi inosimudzira kushanda zvakanaka nekugonesa kutonga kwakasimba kwemafuta / mvura.
| muenzaniso # | BMGF-400 |
| Urefu | 400mm kubva pasi penaironi flange |
| Material | PA66 nylon flange uye NBR inoyangarara |
| Output | Empty kusvika pamwero wakazara |
| Float dimension | 39*50mm |
| Thread | SAE-5 gomba muenzaniso |
| Optional accessory | NBR gasket uye inokwirisa screws |
| Mashoko | Kureba kuri customizable kubva 110 ~ 1500mm |