| Ri fhaotainn: | |
|---|---|
Is e inneal innleachdach a th’ anns an inneal-tomhais ìre meacanaigeach a tha a’ tabhann fuasgladh practaigeach airson sùil a chumail air ìrean lionn gun fheum air stòr cumhachd. Tha a shìmplidheachd na laighe anns an uidheamachd fleòdraidh a tha a’ nochdadh gu fradharcach ìre lioftaichean ann an tancaichean no soithichean. Tha an t-slat-tomhais seo air leth freagarrach airson tagraidhean far nach eil dealan ri fhaighinn no neo-earbsach, a’ dèanamh cinnteach à sgrùdadh leantainneach. Tha dìth co-phàirtean dealanach chan ann a-mhàin a’ cur às do chunnart fàilligidhean co-cheangailte ri cumhachd ach cuideachd ga dhèanamh cosg-èifeachdach agus furasta a chumail suas. Tha am feart seo a’ dèanamh an tomhas ìre meacanaigeach mar an roghainn as fheàrr leotha ann an grunn ghnìomhachasan, a’ gabhail a-steach togail, àiteachas, agus pròiseasan gnìomhachais, far a bheil fuasgladh earbsach agus glè bheag de chumail suas riatanach.
Fìor mhath airson an dà chuid tancaichean connaidh is uisge, tha an tomhas ìre meacanaigeach againn furasta a chuir a-steach agus a chumail suas, ga dhèanamh na roghainn practaigeach airson diofar thagraidhean. Ge bith an ann airson siostaman cùl-taic èiginneach no obrachadh leantainneach, tha an t-slat-tomhais seo ag àrdachadh èifeachdas obrachaidh le bhith a’ comasachadh riaghladh for-ghnìomhach air ìrean connaidh / uisge.
| modail # | BMGF-400 |
| Fad | 400mm bho bhonn an flange nylon |
| Stuth | flange nylon PA66 agus fleòdradh NBR |
| Toradh | Falamh gu làn ìre |
| Meud fleòdraidh | 39*50mm |
| Snàthainn | Pàtran SAE-5 tuill |
| accessory roghainneil | Gasket NBR agus sgriothan sreapachaidh |
| Beachdan | Tha fad gnàthaichte bho 110 ~ 1500mm |