| Disponibbiltà: | |
|---|---|
Il-kejl tal-livell mekkaniku huwa apparat inġenjuż li joffri soluzzjoni prattika għall-monitoraġġ tal-livelli tal-likwidi mingħajr il-ħtieġa ta 'sors ta' enerġija. Is-sempliċità tagħha tinsab fil-mekkaniżmu float li jindika viżwalment il-livell ta 'likwidi f'tankijiet jew kontenituri. Dan il-kejl huwa ideali għal applikazzjonijiet fejn l-elettriku ma jkunx disponibbli jew mhux affidabbli, u jiżgura monitoraġġ kontinwu. In-nuqqas tiegħu ta 'komponenti elettroniċi mhux biss jelimina r-riskju ta' fallimenti relatati mal-enerġija iżda jagħmilha wkoll kosteffettiva u faċli biex tinżamm. Din il-karatteristika tagħmel il-kejl tal-livell mekkaniku għażla preferuta f'diversi industriji, inklużi l-kostruzzjoni, l-agrikoltura u l-proċessi industrijali, fejn soluzzjoni affidabbli u ta 'manutenzjoni baxxa hija essenzjali.
Ideali kemm għat-tankijiet tal-fjuwil kif ukoll għall-ilma, il-kejl tal-livell mekkaniku tagħna huwa faċli biex jiġi installat u miżmum, u jagħmilha għażla prattika għal diversi applikazzjonijiet. Kemm jekk għal sistemi ta 'backup ta' emerġenza jew tħaddim kontinwu, dan il-kejl itejjeb l-effiċjenza operattiva billi jippermetti ġestjoni proattiva tal-livelli tal-fjuwil/ilma.
| mudell # | BMGF-400 |
| Tul | 400mm mill-qiegħ tal-ħanek tan-najlon |
| Materjal | Flanġ tan-najlon PA66 u float NBR |
| Output | Vojta għal livell sħiħ |
| Dimensjoni tal-float | 39 * 50mm |
| Thread | Mudell tat-toqba SAE-5 |
| Aċċessorju fakultattiv | Siegla NBR u viti tal-immuntar |
| Rimarki | It-tul huwa customizable minn 110 ~ 1500mm |