| Di tin dɛn we yu kin gɛt: | |
|---|---|
Di mɛkanikal lɛvɛl gej na wan fayn fayn divays we de gi prɛktikal sɔlvishɔn fɔ monitar likwid lɛvɛl dɛn we nɔ nid fɔ gɛt pawa sɔs. I simpul de insay di flot mɛkanism we de sho di lɛvɛl we di wata we de insay tank ɔ kɔntena dɛn de si. Dis gej na fayn tin fɔ aplikeshɔn usay ilɛktrishɔn nɔ de ɔ nɔ de fɔ abop pan, fɔ mek shɔ se dɛn de kɔntinyu fɔ wach am. I nɔ de fɔ ilɛktronik kɔmpɔnɛnt dɛn nɔ jɔs de pul di risk fɔ gɛt pawa-rilayt fayl bɔt i de mek i nɔ kɔDis ficha de mek di mɛkanikal lɛvɛl gej bi wan we dɛn kin pik fɔ pik na difrɛn industri dɛn, lɛk kɔnstrɔkshɔn, agrikalchɔral biznɛs, ɛn industrial prɔses, usay wan rilibul ɛn lɔw-mɛntenans sɔlvishɔn impɔtant.
I fayn fɔ ɔl tu di fiul ɛn wata tank dɛn, wi mɛkanikal lɛvɛl gej izi fɔ instɔl ɛn mentenɛns, we mek am prɛktikal chus fɔ difrɛn aplikeshɔn dɛn. Ilɛksɛf na fɔ imejensi bak-ap sistem ɔ fɔ kɔntinyu fɔ ɔpreshɔn, dis gej de ɛp fɔ mek di opareshɔn wok fayn bay we i de mek dɛn ebul fɔ du proaktiv manejmɛnt fɔ di fiul/wata lɛvɛl.
| ɛgzampul # | BMGF-400 we gɛt di sik |
| Lɔng | 400mm frɔm di bɔt ɔf di naylon flɛnch |
| Tin dɛn | PA66 naylon flange ɛn NBR flot |
| Di tin we dɛn kin du | Ɛmpti to ful lɛvɛl |
| Flot dimɛnshɔn | 39 * 50mm na wan |
| Trɛd | SAE-5 ol patern |
| Aksesori we yu kin pik | NBR gasket ɛn skru dɛn fɔ mont |
| Rimak dɛn | Length na customizable frɔm 110 ~ 1500mm |