| Loaʻa: | |
|---|---|
ʻO ka mīkini pae kiʻekiʻe he mea hana akamai e hāʻawi i kahi hopena kūpono no ka nānā ʻana i nā pae wai me ka ʻole o kahi kumu mana. Aia kona maʻalahi i ka mīkini lana e hōʻike ana i ke kiʻekiʻe o nā wai i loko o nā pahu a i ʻole nā pahu. He kūpono kēia ana no nā noi kahi i loaʻa ʻole ai ka uila a hilinaʻi ʻole paha, e hōʻoia ana i ka nānā mau ʻana. ʻO ka nele o nā ʻāpana uila ʻaʻole wale e hoʻopau i ka pilikia o nā hemahema e pili ana i ka mana akā e hoʻolilo iā ia i ke kumu kūʻai a maʻalahi hoʻi e mālama. ʻO kēia hiʻohiʻona e hoʻolilo i ka mīkini pae kiʻekiʻe i kahi koho i makemake nui ʻia i nā ʻoihana like ʻole, me ke kūkulu ʻana, ka mahiʻai, a me nā kaʻina hana ʻoihana, kahi e pono ai kahi hopena hilinaʻi a mālama haʻahaʻa.
He kūpono no nā pahu wahie a me nā pahu wai, ua maʻalahi kā mākou mīkini pae kiʻekiʻe e hoʻokomo a mālama, e lilo ia i koho kūpono no nā noi like ʻole. Inā no nā ʻōnaehana hoʻihoʻi ulia pōpilikia a i ʻole ka hana mau ʻana, hoʻonui kēia ana i ka pono o ka hana ma o ka ʻae ʻana i ka hoʻokele pono o ka wahie/wai.
| kumu hoʻohālike # | BMGF-400 |
| Ka lōʻihi | 400mm mai ka lalo o ka flange nylon |
| Mea waiwai | PA66 nylon flange a me NBR lana |
| Hoʻopuka | Haʻahaʻa i ka pae piha |
| Ana lana lana | 39*50mm |
| Loko | SAE-5 hole kumu |
| Mea kōkua koho | NBR gasket a me nā wili hoʻopili |
| ʻŌlelo | Hoʻonohonoho ʻia ka lōʻihi mai 110 ~ 1500mm |