| A sɔrɔli: | |
|---|---|
Masina hakɛ jateminɛnan ye minɛn hakilitigi ye min bɛ fura ɲuman di ji hakɛ kɔlɔsili ma k’a sɔrɔ fanga sɔrɔyɔrɔ ma mago ɲɛ. A nɔgɔya bɛ sɔrɔ jibɔlan na min bɛ ji hakɛ jira ni ɲɛ ye jidagayɔrɔw walima minɛnw kɔnɔ. Nin jateminɛlan in ka ɲi kosɛbɛ baarakɛyɔrɔw la, kuran tɛ sɔrɔ yɔrɔ minnu na walima kuran tɛ se ka da min kan, o bɛ kɔlɔsili sabatili sabati. A ka ɛntɛrinɛti yɔrɔw tɛ yen, o tɛ dan fanga tiɲɛniw farati ban dɔrɔn, nka a b’a to a musaka ka dɔgɔ ani a ladonni ka nɔgɔn fana. O kɛcogo in b’a to masin hakɛ jateminɛnan bɛ kɛ sugandili ɲuman ye izini suguya caman na, i n’a fɔ jɔli, sɛnɛko, ani izini taabolo, yɔrɔ minnu na, fura min bɛ se ka da a kan ani min ladonni man ca, o nafa ka bon.
A ka ɲi kosɛbɛ sɛnɛfɛnw ni jibolisiraw bɛɛ la, an ka masin hakɛ jateminɛnan sigili n’a ladonni ka nɔgɔn, o b’a to a bɛ kɛ sugandili nafama ye baara suguya caman na. A kɛra kɔrɔtɔko kɔkannafɛnw ye wo, a kɛra baara banbali ye wo, nin jateminɛkɛlan in bɛ baarakɛcogo ɲuman sabati, a kɛtɔ ka se ka sɛnɛfɛnw/ji hakɛw ɲɛnabɔ ni timinandiya ye.
| mɔdɛli # | BMGF-400 ye |
| Janya | 400mm ka bɔ nilon flange duguma |
| Minɛ | PA66 nilon flange ani NBR flot |
| Bɔli | A lankolon fo ka se hakɛ dafalen ma |
| Flot dimension (Flot dimension) ye | 39*50mm ye |
| Gaari | SAE-5 dingɛ misali |
| Accessoire optionnel | NBR gasket ani jiginni juruw |
| Kɔlɔsiliw | Janya bɛ se ka ladilan ka bɔ 110 ~ 1500mm |