| Magun-od: | |
|---|---|
Ti mekanikal a level gauge ket maysa a nasirib nga alikamen a mangitukon iti praktikal a solusion para iti panangmonitor iti lebel ti likido a di kasapulan ti gubuayan ti koriente. Ti kinasimplena ket adda iti mekanismo ti panagtaytayab a makita a mangipakita iti kaadu dagiti likido kadagiti tangke wenno pagkargaan. Daytoy a gauge ket nasayaat para kadagiti aplikasion a sadiay ti koriente ket saan a magun-od wenno saan a mapagtalkan, a mangipasigurado ti agtultuloy a panagbantay. Ti kaawan dagiti elektroniko a pasetna ket saan laeng nga ikkatenna ti peggad ti pannakapaay a mainaig iti koriente no di ket pagbalinenna pay a nalaka a magastos ken nalaka a manteneren. Daytoy a tampok ket mangaramid ti mekanikal a lebel a pagsukatan a kas maysa a kaykayat a pili kadagiti nadumaduma nga industria, a mairaman ti panagbangon, agrikultura, ken dagiti proseso ti industria, a sadiay ti mapagtalkan ken nababa a pannakamantener a solusion ket nasken.
Nasayaat agpadpada kadagiti tangke ti gasolina ken danum, ti mekanikal a level gauge-tayo ket nalaka nga ikabil ken manteneren, isu a praktikal a pili dayta para iti nadumaduma nga aplikasion. Para man kadagiti sistema ti emerhensia a backup wenno agtultuloy a panagandar, daytoy a gauge ket mangpasayaat iti kinaepisiente ti panagpataray babaen ti panangipalubosna iti proaktibo a panangtarawidwid iti lebel ti gasolina/danum.
| modelo # | BMGF-400 nga |
| Kaatiddog | 400mm manipud iti baba ti nylon flange |
| Material | PA66 naylon a brida ken NBR float |
| Output nga | Empty agingga iti naan-anay a lebel |
| Float nga dimension | 39 * 50 mm nga |
| Sinulid | SAE-5 nga abut nga padron |
| Opsional nga aksesoriya | NBR gasket ken dagiti tornilio ti panagikabil |
| Dagiti Remarks | Kaatiddog ket ma-customize manipud 110 ~ 1500mm |