| Disponibilità: | |
|---|---|
L'indicatore di livellu meccanicu hè un dispositivu ingegnosu chì offre una soluzione pratica per monitorà i livelli di liquidu senza a necessità di una fonte di energia. A so simplicità si trova in u mecanismu di float chì visualmente indica u nivellu di liquidi in tanki o cuntenituri. Stu calibre hè ideale per l'applicazioni induve l'electricità ùn hè micca dispunibule o inaffidabile, assicurendu un monitoraghju cuntinuu. A so assenza di cumpunenti elettroni ùn solu elimina u risicu di fallimenti legati à l'energia, ma ancu rende u costu è faciule di mantene. Questa funzione rende u calibre di livellu meccanicu una scelta preferita in diverse industrii, cumprese a custruzzione, l'agricultura è i prucessi industriali, induve una soluzione affidabile è di mantenimentu bassu hè essenziale.
Ideale per i tanki di carburante è d'acqua, u nostru indicatore di livellu meccanicu hè faciule d'installà è di mantene, facendu una scelta pratica per diverse applicazioni. Sia per i sistemi di salvezza d'emergenza o per un funziunamentu cuntinuu, stu calibre aumenta l'efficienza operativa permettendu una gestione proattiva di i livelli di carburante / acqua.
| mudellu # | BMGF-400 |
| Lunghezza | 400 mm da u fondu di u flange di nylon |
| Materiale | Flange in nylon PA66 è float NBR |
| Output | Viotu à livellu pienu |
| Dimensione di u float | 39 * 50 mm |
| Filu | Modello di buchi SAE-5 |
| Accessori optional | Guarnizione NBR e viti di montaggio |
| Rimarche | A lunghezza hè persunalizabile da 110 ~ 1500 mm |