| Ukutholakala: | |
|---|---|
I-mechanical level gauge iyisisetshenziswa esihlakaniphile esinikeza isisombululo esisebenzayo sokuqapha amazinga oketshezi ngaphandle kwesidingo somthombo wamandla. Ubulula balo bulele kumshini wokuntanta okhombisa ngokubonakalayo izinga loketshezi emathangeni noma ezitsheni. Le gauge ilungele izinhlelo zokusebenza lapho ugesi ungatholakali noma ungathembekile, okuqinisekisa ukuqapha okuqhubekayo. Ukungabi khona kwayo kwezingxenye ze-elekthronikhi akuqedi nje kuphela ingozi yokwehluleka okuhlobene namandla kodwa futhi kuyenza ingabizi futhi kulula ukuyinakekela. Lesi sici senza igeji yeleveli yomshini ibe yinketho ekhethwayo ezimbonini ezihlukahlukene, okuhlanganisa ezokwakha, ezolimo, nezinqubo zezimboni, lapho isixazululo esithembekile nesinokunakekelwa okuphansi sibalulekile.
Ilungele kokubili amathangi kaphethiloli namanzi, igeji yethu yezinga lomshini kulula ukuyifaka nokuyinakekela, ikwenze kube ukukhetha okusebenzayo kwezinhlelo zokusebenza ezahlukahlukene. Kungakhathaliseki ukuthi okokusekela izimo eziphuthumayo noma ukusebenza okuqhubekayo, le gauge ithuthukisa ukusebenza kahle ngokunika amandla ukulawulwa okusebenzayo kwamazinga kaphethiloli/amanzi.
| imodeli # | I-BMGF-400 |
| Ubude | 400mm ukusuka phansi kwefulange inayiloni |
| Okubalulekile | I-PA66 flange inayiloni kanye ne-NBR iyantanta |
| Okukhiphayo | Thulula kuze kufike ezingeni eligcwele |
| Ubukhulu bokuntanta | 39*50mm |
| Uchungechunge | Iphethini yembobo ye-SAE-5 |
| Into yokuzikhethela | I-NBR gasket nezikulufu ezifakwayo |
| Ukuphawula | Ubude bungenziwa ngendlela oyifisayo kusuka ku-110 ~ 1500mm |