| Даступнасць: | |
|---|---|
Механічны датчык ўзроўню - гэта геніяльнае прыстасаванне, якое прапануе практычнае рашэнне для маніторынгу ўзроўню вадкасці без неабходнасці крыніцы харчавання. Яго прастата заключаецца ў поплавковом механізме, які візуальна паказвае ўзровень вадкасці ў баках або ёмістасцях. Гэты датчык ідэальна падыходзіць для прыкладанняў, дзе электрычнасць адсутнічае або ненадзейная, забяспечваючы бесперапынны маніторынг. Адсутнасць у ім электронных кампанентаў не толькі ліквідуе рызыку збояў, звязаных з харчаваннем, але і робіць яго эканамічна эфектыўным і простым у абслугоўванні. Гэтая функцыя робіць механічны ўзровень вымяральнікам пераважным выбарам у розных галінах прамысловасці, у тым ліку ў будаўніцтве, сельскай гаспадарцы і прамысловых працэсах, дзе важна надзейнае рашэнне, якое не патрабуе абслугоўвання.
Ідэальна падыходзіць як для паліўных, так і для водных бакаў, наш механічны датчык ўзроўню просты ва ўсталёўцы і абслугоўванні, што робіць яго практычным выбарам для розных прыкладанняў. Няхай гэта будзе сістэма аварыйнага рэзервавання або бесперапынная праца, гэты датчык павышае эфектыўнасць працы, дазваляючы актыўна кіраваць узроўнем паліва/вады.
| мадэль # | БМГФ-400 |
| Даўжыня | 400 мм ад ніжняй часткі нейлонавага фланца |
| Матэрыял | Нейлонавы фланец PA66 і паплавок NBR |
| Выхад | Пусты да поўнага ўзроўню |
| Вымярэнне паплаўка | 39*50 мм |
| Нітка | Шаблон адтулін SAE-5 |
| Дадатковы аксэсуар | Пракладка NBR і крапежныя шрубы |
| Заўвагі | Даўжыня наладжваецца ад 110~1500 мм |