| Mövcudluq: | |
|---|---|
Mexanik səviyyə ölçən cihaz enerji mənbəyinə ehtiyac olmadan maye səviyyələrinin monitorinqi üçün praktik həll təklif edən dahiyanə cihazdır. Onun sadəliyi çənlər və ya qablardakı mayelərin səviyyəsini vizual olaraq göstərən float mexanizmindədir. Bu ölçü cihazı elektrik enerjisinin mövcud olmadığı və ya etibarsız olduğu tətbiqlər üçün idealdır və davamlı monitorinqi təmin edir. Onun elektron komponentlərinin olmaması yalnız enerji ilə bağlı nasazlıq riskini aradan qaldırmır, həm də onu qənaətcil və asan saxlamağa imkan verir. Bu xüsusiyyət mexaniki səviyyəölçəni müxtəlif sənaye sahələrində, o cümlədən tikinti, kənd təsərrüfatı və sənaye proseslərində etibarlı və az texniki xidmət tələb edən həllin vacib olduğu yerlərdə üstünlük verilən seçimə çevirir.
Həm yanacaq, həm də su çənləri üçün ideal olan mexaniki səviyyə ölçən cihazımızın quraşdırılması və saxlanması asandır, bu da onu müxtəlif tətbiqlər üçün praktik seçim edir. İstər fövqəladə ehtiyat sistemləri, istərsə də davamlı əməliyyat üçün, bu ölçü cihazı yanacaq/su səviyyələrinin proaktiv idarə edilməsinə imkan verməklə əməliyyat səmərəliliyini artırır.
| model # | BMGF-400 |
| Uzunluq | Neylon flanşın altından 400 mm |
| Material | PA66 neylon flanş və NBR üzgüçülük |
| Çıxış | Tam səviyyəyə qədər boş |
| Float ölçüsü | 39*50 mm |
| Mövzu | SAE-5 deşik nümunəsi |
| Opsiyonel aksesuar | NBR conta və montaj vintləri |
| Qeydlər | Uzunluğu 110 ~ 1500 mm arasında fərdiləşdirilə bilər |